Rico 007-RC3450 / 50mm 3/4 6 Köşe Ağır Lokma

Yaşamımızı kolaylaştıran el aletleri hayatımızın neredeyse her köşesinde yer alır. Rico 007-RC3450 köşe ağır lokma da bunlardan biridir. Bu ürünü kullandığınız zaman diğer lokma aletlerini geride bırakacaksınız.

Rico 007-RC3450 / 50mm 3/4 6 Köşe Ağır Lokma Özellikleri Nelerdir?

Rico 007-RC3450 isminden de anlaşıldığı gibi köşe ağır lokma modellerinden biridir. Bu modelden farklı olabilecek bütün çeşitlere de ulaşmanız mümkündür. Cıvatalar sökülür, takılır bunu da lokma aletiyle yaparlar.

Farklı özelliklere sahip olup birçok marka bulunur. Ama en iyi markalardan birisi de Rico’dur. Köşe ağır lokma modeli arıyorsanız eğer Rico 007-RC3450 sizin için uygun olacaktır.

Genellikle lokma modelleri çeşitli ve farklı özellikte bulunmaktadır. lokmanın yanında kullanımını hızlandırabilecek, basit hale indiren cırcır ismi verilen mekanizma yer almaktadır. Bu kollarda çıkan ses yüzünden cırcır kolu denmektedir. Cırcır sıkması ve sökmesinin her iki yönde olması ile gerçekleşir. Üzerinde değişim sağlayan düğme ya da çift taraflı olur ve ters yönlere çalışır.

Seri bir şekilde cıvataları sökebilmek, somunları sökmek ve takabilmek için tercih edebileceğiniz bir alettir. Lokma aletini tek başına kullanamayacağınızı bilmeniz gerekir.

Rico 007-RC3450 markasına ait olup setler halinde de satın alımlar gerçekleştirebilirsiniz. Krom kaplı şekilde üretilen setlerden yana tercihinizi kullanırsanız eğer Rico modelinden almanız daha uzun sene kullanmanıza yardımcı olur.

Köşe lokmanın dışındaysa allen, yıldız, torx ve düz olmakla beraber çeşitli ürünler de bulunuyor. Sizlere aşağıda Rico 007-RC3450 modelin fiyat linkini vereceğiz. Buradan ayrıca istediğiniz bir başka ürüne de ulaşmanız mümkündür. Adresi verin ve sadece bekleyin.

Rico 007-RC3450 / 50mm 3/4 6 Köşe Ağır Lokma Fiyatı