Rico 018-RC2504 Orta Diş Budama Testeresi 25cm Ürün İncelemesi

Rico 018-RC2504 Orta Diş Budama Testeresi 25cm Ürün İncelemesi

Rico 018-RC2504 Orta Diş Budama Testeresi ‘nin Genel Özellikleri

Markası: Rico

Testere Türü: Orta Diş Budama Testeresi

Testeresi Boyu: 25 cm

Ağırlığı: Hafiftir

Testere nedir? Testere çeşitleri nelerdir? Nerelerde kullanılır? Testere alırken nelere dikkat edilmelidir? Bütün bu sorulara yanıt vererek sizlere yardımcı olmak isteriz.

Testere denildiğinde çoğunluğun aklına gelen beşeri güç kullanarak odun ve ağaç kesen el aletleri gelmektedir. Yalnız bunun ile sınırlı olmayan bir gereç olduğunu bilmeniz gerekir diye düşünüyoruz. İnsan gücü ile kesme yapabildiğiniz testereler elektrikli ve yakıtlı türleri de bulunmaktadır. Bir tanım yapacak olursak metal, ahşap, odun, ağaç, plastik kesme amacı ile üretilmiş, farklı çalışma prensipleri bulunan ve farklı amaçlar için tasarlanmış kesici kısmı ile düz, açılı, hareketli kesim yapmanızı sağlayan

gereçlere testere denilmektedir.

Rico 018-RC2504 Orta Diş Budama Testeresi Özellikleri Nelerdir?

Rico 018-RC2504 Orta Diş Budama Testeresi  genel olarak meyve ağaçlarının budama sezonları havaların çok soğuk olmadığı, sonbahar döneminde kullanılır. Bunun sebebi ağaçların kışa girmeden evvel hem daha yumuşak olmaları  hem de genç budama ağaçlarına şekil vermenin daha kolay olmasıdır. Kuvvetli ya da zayıf gelişen ağaçlarda budama modellemesi farklılık göstermektedir. Eğer ağacınız kuvvetli bir ağaçsa budama konusunda çok müdahalede bulunmanız doğru olmayacaktır buna mukabil eğer ağacınız zayıf ve çelimsiz bir ağaç ise doğru şekilde budama gerçekleştirerek ağacınızı güçlendirip meyve hasatına hazırlayabilirsiniz.  Rico 018-RC2504 Orta Diş Budama Testeresi  ergonomik turuncu tutmacı ile değiştirilebilir bıçağıyla yüksek kalitede bir alettir. Ürünün bıçağı lazer ile bilenmiş özel bıçaktır. Rico 018-RC2504 Orta Diş Budama Testeresi   özel dizaynı ile duruşu, biçimi, kolay kullanılabilirliği ile gözde bir üründür. Keskinliği üst düzey bir kaliteye sahiptir.

Fiyat  bilgisi için