RIDGID 86902 6” 150mm Kurbağacık Anahtar İncelemesi

RIDGID 86902 6” 150mm Kurbağacık Anahtar, 923’ten beri, Ridgid uzman ticaretine özel profesyonellere kesinliğin sembolü olarak kalmıştır. Ridgid markasını taşıyan her araç, 80 yıldan daha uzun bir süredir ilk ağır hizmet tipi boru anahtarıyla olduğu gibi, aynı yüksek kaliteye sahiptir. Ayrıca dayanıklılık standartlarına göre tasarlanmıştır. Ridgid, alet ömrü boyunca malzeme veya işçilik kusurlarına karşı ömür boyu garanti ile ürünlerini kapsamaktadır. RIDGID 86902 6” 150mm Kurbağacık Anahtar, 6 inçlik ayarlanabilir bir anahtardır. Bu anahtar, yüksek dereceli krom-vandium alaşımlı çelikten yapılmıştır, dayanıklılık için dövme ve ısıl işlemden geçirilmiştir ve pas ve korozyonu azaltmak için kobalt kaplı bir yapıya sahiptir. Çene skalaları hızlı ayar için SAE ve metriklere sahiptir. Bu anahtarın boru kapasitesi 3/4-inç ve nominal boyutu 6 inçtir.

RIDGID 86902 6” 150mm Kurbağacık Anahtar Özellikleri

Zorlu işler için tasarlanan RIDGID 86902 6” 150mm Kurbağacık Anahtar, herhangi bir araç kutusu için kullanışlı bir araçtır. Bu ayarlanabilir anahtarlar, çok çeşitli somun boyutlarında kullanım için ayarlanabilir genişliklerde çenelere sahip çok yönlü aletlerdir. Olağanüstü dayanıklılık sunan bu anahtar, maksimum mukavemet için dövme ve ısıl işlem görmüş yüksek dereceli alaşımlı çelikten yapılmıştır. Pas ve korozyonu azaltmak için aracın ömrünü uzatan fırçalanmış bir kaplamaya sahip nikel bazlı kaplamaya sahiptir.

Çene ölçeklerinin hızlı ve kolay ayarlamalar için hem metrik hem de SAE mezuniyetleri vardır. Çok çeşitli görevler için daha fazla üretkenlik. RIDGID 86902 6” 150mm Kurbağacık Anahtar, çeşitli bağlantı elemanı boyutlarında kullanım için 7/8 inçlik bir çene açıklığına sahiptir. RIDGID, alet ömrü boyunca malzeme veya işçilik kusurlarına karşı ömür boyu ürünlerini kapsar. 1923’ten beri, RIDGID uzman ticaretine özel profesyonellere kesinliğin sembolü olarak kalmıştır. RIDGID markasını taşıyan her araç, 80 yıldan daha uzun bir süredir ilk ağır hizmet tipi boru anahtarıyla olduğu gibi, aynı yüksek kalite, dayanıklılık ve dayanıklılık standartlarına göre tasarlanmıştır.

RIDGID 86902 6” 150mm Kurbağacık Anahtar Fiyatı