Salyangoz Kremi Akne Sivilce Leke Kremi Doğal Cilt Bakım Kremi İnceleme

Salyangoz kremi sağlıklı ve güzel bir cilt için mucizevi buluşlardan birisidir. Birçoğumuzun sevmediği salyangozlar aslına bakılırsa çok önceki tarihlerden beri tıp alanında kullanılmaya devam etmektedir. Bunun en büyük nedeni ise bu hayvanların herhangi bir durumda kendi yarasını kendini tamamlayabilen Allantoin sıvısı salgılamasıdır. Peki, bu salgı ne işe yarar?

Allantoin sıvısı büyük bir hızla yaraların onarılmasını sağlar ve cildi iyileştirir. Bununla beraber hücrelerin ve dokuların yenilenmesinde de ciddi bir etkisi bulunmaktadır. Aynı süre zarfında cildi yaşlanmaya karşı büyük ölçüde korur ve cildin yaşlanma süresini uzatır.

Salyangoz kabuğu kırıldığı zaman Allantoin salgısı ile mucizevi bir şekilde kabuğunu hızlı bir şekilde yenileyebilir.

Salyangozların sıvısının içeriğinde bulunan antibiyotikler ciltte görülen çeşitli bakteri ve mikroplara karşı etkisini gösterir. Salyangozlar antimikrobik özelliği taşıyan peptitler ile cildinizi negatif yönde etkileyecek bakteriler ile savaşır. Salyangoz sıvısında bulunan bu antibiyotikler yüzde bulunan gözeneklerdeki patojenlerin hepsini öldürerek kısımsal tepkimelere karşı büyük miktarda savunmada bulunur.

Salyangoz Kreminin Yararları Nelerdir?

 1. Cildinizin yapı yaşının ilerlemesini geciktirici etkisi bulunmaktadır, cildinizin diri ve canlı kalmasına yardımcı olur.
  2. Sivilce yaralarının büyük bölümünü iyileştirir.
  3. Çoğunlukla doğum sırasında ve sonrası meydana gelen göbek ve kalça çatlakları iyileştirici özelliği bulunmaktadır.
  4. Erkeklerde traş sonrası yüzde ve boyunda meydana gelen yaralarda ve tahribatta etkilidir.
  5. Yaralara sürüldüğünde iyileştirici özelliği bulunur.
  6. Sivilcelerin tedavisinde kullanılır.
  7. Yüze pürüzsüz ve kusursuz bir görünüm getirir.

 

Salyangoz Kremi Nasıl Kullanılır?

Geceleri uyumadan önce temizlenmiş olan cildinize bir miktar sürerek masaj yapın ve tamamen yüzünüzün o kremi emmesini sağlayın. Aşırı bir dozda cilde sürülmemelidir. Tekrar sabah kalkınca sürdüğünüz kremi su ile yıkamalısınız.

 

Salyangoz Kremi Kullananlar Ne Düşünüyor?

Yapılan klinik araştırmalara göre henüz daha ilk seferde gücünü ve özelliklerini kanıtlamaya başlayan salyangoz kreminin, özellikle sürekli kullanılmaya devam edilmesi ciddi yönde pozitif etkiler gösterdiği kanıtlanmıştır

Salyangoz Kreminin Fiyatı Nedir?

Salyangoz kremi ürünlerinin fiyatı kremin alındığı yere göre değişmektedir. Bu ürünü aktarlardan ve online alışveriş sitelerinden elde edebilirsiniz. Online alışveriş siteleri bu ürünü oldukça uygun fiyata satmaktadır. Yine de en uygun fiyatı arıyorsanız internetten indirimleri, takip etmelisiniz.

https://www.ensonu.com/urun/salyangoz-kremi-akne-sivilce-leke-kremi-dogal-cilt-bakim-kremi/