Şanlı 1656 Alüminyum Büyük Çıtalı Fener İncelemesi

Ürün Özellikleriyle İlgili Bilinmesi Gerekenler

Sarkıt şeklinde olan Şanlı Alüminyum Büyük Çıtalı Fener, camdan yapılmıştır ve dünyada oluşan çevre bilincine paralel olarak geliştirilen elektrostatik boyadan imal edilmiştir. İmal tercihinin elektrostatik boyadan yana kullanılması, ürüne büyük bir avantaj sağlamaktadır. Şanlı Alüminyum Büyük Çıtalı Fener, elektrostatik boyadan elde edildiği için çevre dostudur çünkü bu boyanın içerisinde uçucu petrol kaynaklı solventler bulunmaz. Günümüz dünyasında, ürünlerin çevre açısından tehdit oluşturmayacak şekilde üretilmesi konusundaki hassasiyet gün geçtikçe artmaktadır. Kimyasal içerikli boyalardan elde edilen ürünler, kullanıcıların sağlığını tehdit edici hale gelmiştir. Üretici konumundaki işçilerin de sağlığını tehdit etmesi açısından, hem üreticilerin hem de tüketicilerin bu konuda bir bilinç geliştirmekte olmalarını sağlamıştır. Solvent içermeyen elektrostatik boyadan elde edilen bu ürün de, ayrıca yüzey kalitesi bakımından oldukça zengindir, dayanıklıdır, çevreye duyarlıdır ve ekonomiktir, bu özellikleriyle de geleneksel boya ile oluşturulan ürünlere nazaran daha tercih edilen bir alternatif haline gelmesi sağlanmıştır.

Tercih Edilebilirlik Konusunda Sağladığı Avantajlar

Şanlı Alüminyum Büyük Çıtalı Fener, ayrıca alüminyum dökümden elde edilmiştir. Alüminyum dökümden elde edilen bir ürün oldukça hafif ve dayanıklıdır. Bu da ürünün tercih edilebilirliği açısından elbette ürüne artı bir özellik kazandırmaktadır.

Şanlı Alüminyum Büyük Çıtalı Fener, teknik bir hassasiyetin yanı sıra tüm dış mekan aydınlatma ürünlerinin yanında estetik bir kaygıyla da üretilmiş olan bir üründür. Çevre dostu olmasıyla sağlam bir güvenilirliğin yanı sıra estetik açıdan da mekanınızı göze çarpan bir şekilde renklendirecektir. Dış mekan, en az iç mekan kadar önemlidir, iç mekan da sergilenen estetiğin bir önsözü niteliğindedir. Bu açıdan estetik bir zevkle döşenmiş olması her türlü mekanın göz alıcı ve avantajlı olmasını sağlayacaktır.

Ürün ayrıca 23×70 ebatlarındadır. Üründe kullanılan duy tipi E27’dir.

 

Ürün hakkında fiyat bilgisi almak için

Şanlı Alüminyum Büyük Çıtalı Fener