Schneider 0.5mm İğne Uçlu Roller Kalem Mavi Renk Xtra 805

Schneider 0.5mm İğne Uçlu Roller Kalem Mavi Renk Xtra 805

Almanyanın kalite öncüsü Schneider marka roller kalem sizin tükenmeyen tükenmez kaleminiz olmaya adaydır. Roller kalem ile kâğıt üzerine yazı yazarken tükenmez kalem gibi bastırmanıza gerek yoktur. Kaleminiz kâğıdın üzerinde akar gibi hareket eder ve size keyifli bir yazma deneyimi sağlar. Roller kalemler, kartuşları değiştirilerek, uzun süre bir dolmakalem hazzında yazı kaleme almanızı sağlar. Schneider 0.5mm İğne Uçlu Roller Kalem Mavi Renk Xtra 805 kalem, Xtra serisine özel mürekkep regülatörüne sahiptir. Bu regülatör sayesinde mürekkep akışı kontrol edilir ve mürekkebin kalemin ucuna sabit hızda ve son damlasına kadar akması sağlanır.

Roller Kalem modelleri

Schneider 0.5mm İğne Uçlu Roller Kalem Mavi Renk Xtra 805 kalem Mürekkep seviyesini gösteren şeffaf bir gövdeyle tasarlanmıştır. Bu gövde sayesinde mürekkebin seviyesini rahatlıkla görebilirsiniz. Paslanmaz çelik, iğne uçlu bir kalemdir. Size inci gibi bir yazı yazmak için yardımcı olur. İğne uç, 0,5 mm ölçüsündedir ve ince bir yazı için idealdir.

Schneider Kalitesi

Genelde mürekkepli kalemlerin kapaklarının açık unutulması kullanıcılar açısından önemli bir sorundur. Kapakları açık unutulan kalemlerin mürekkepleri kurur ve kalem artık kullanılamaz hale gelir. Schneider 0.5mm İğne Uçlu Roller Kalem Mavi Renk Xtra 805 kalem ise kapağı açık unutulsa bile kurumaz. Siz kaleminizin kapağını açık unutsanız bile kaleminiz sizin ona ihtiyacınız olduğunu unutmaz. Kaleminize ihtiyaç duyduğunuzda yazmaya devam eder.

Schneider 0.5mm Mavi Renk Xtra 805 kırmızı ve siyah renk seçenekleri bulunmaktadır.

Schneider 0.5mm İğne Uçlu Roller Kalem Mavi Renk Xtra 805 Roller Kalem Ürün Fiyatları