Sinbo Scm-2932 Elektrikli Çelik Cezve

Sinbo Scm-2932 Elektrikli Çelik Cezve Özellikleri 

Sinbo Scm-2932 Elektrikli Çelik Cezve İnox Türk Kahvesi Makinesi severek içeceğiniz kahveler için size eşlik etmeye hazır. Çelik gövdeye sahip olduğu için sağlıklı olan cihaz tek seferde 5 fincan Türk kahvesi yapmanızı sağlıyor. Aşırı ısınmaya karşı özel koruma sağlayan Sinbo Scm-2932 Elektrikli Çelik Cezve bu sayede güvenli kullanımı da garanti altına alıyor.

Son dönemde elektrikli kahve cezvesi için olan ilginin artması ile beraber Sinbo elektrikli çelik cezve çeşitlerini arttırmayı sürdürüyor. Bunlar arasında ekonomik fiyatı ile dikkat çeken Sinbo Elektrikli Cezve modelinde öne çıkan en önemli özellik 0.4 litrelik hazne kapasitesine sahip olmasıdır.

Sinbo Scm-2932 Elektrikli Çelik Cezve Avantajları 

Kablo uzunluğu olarak 110 cm bir uzunluk sağlayan elektrikli cezve tezgah üstü kullanımı için bu sayede oldukça ideal bir kullanım sunuyor. Cihazda çelik gövde kullanıldığı için plastiğin sıcak su ile temas etmesinin de önüne geçiliyor. Bu sayede sağlıklı bir şekilde kahvenizi pişirmenize de olanak sağlanmış oluyor.

Çift emniyetli termostat sistemi sayesinde cihazın aşırı derecede ısınmasının önüne geçiliyor. 24 ay garantili olarak satışa sunulan Sinbo elektrikli çelik cezve bu sayede kendisine olan güvenini de gözler önüne seriyor. Sinbo Scm-2932 Elektrikli Cezve için yaşadığınız tüm sorunlarda evden eve ücretsiz teknik servis hizmeti de sunuyor.Paslanmaz çelik gövdesi, pratik kullanımı ve geniş haznesi ile tadına doyamayacağınız Türk kahveleri sizleri bekliyor…

Sinbo Elektrikli Çelik Cezve