Sinbo Sfh-3394 Dikey Infrared Isıtıcı Ufo Soba 2000W

ısıtıcı ufo soba

Sinbo Sfh-3394 Dikey Infrared Isıtıcı Ufo Soba 2000W sayesinde kolaylıkla kış aylarında ısınma sorununuzu çözebiliyorsunuz. Sağlıklı ve ekonomik olarak ön plana çıkan ısıtıcı aynı zamanda da uzun ömürlü olarak kullanılabiliyor. Dikey şekilde kullanılan ısıtıcı sayesinde yere sabitleyebiliyor ve istediğiniz gibi kullanabiliyorsunuz. Garanti kapsamında sizlere ulaştırılan ısıtıcı ile birlikte aynı zamanda birçok farklı özellikte sizlere sunulmuş bulunuyor. 20 saniyede ısınıyor ve emsallerine göre % 25 daha hızlı veriyor. Böylece sizler de yeni nesil rezistansın farklılığını ulaşmış oluyorsunuz.

Isıtıcı Ufo Soba Faydaları Nelerdir?

ısıtıcı ufo soba
ısıtıcı ufo soba

Isıtıcı UFO soba sayesinde dikey şekilde istediğiniz her yerde soğuk kış aylarında sizler de ısıtma sorunuzu kökten çözebiliyorsunuz. Termostat sayesinde sıcaklık ayarı yapılabiliyor. Yan tarafında bulunan ve ön paneli alt kısmında göreceğiniz üzere bir düğmesi var. Bu düğmeden istediğiniz gibi ayar yapabiliyor ve istediğiniz sıcaklığa kavuşabiliyorsunuz. Boyutları, yüksekliği 110 santim olurken derinliği 10 santim ve genişliği 20 santim. Bu yüzden evinizde çok fazla yer kaplamıyor. Bu da çok büyük bir avantaj. Aynı zamanda elbette dikey oluşu sebebiyle de herhangi bir sıkıntı olmuyor.

İnfrared ısıtıcı UFO soba sayesinde sizler de istediğiniz sonuçlara ulaşabiliyorsunuz. Ortamın kısa sürede ısınmasını sağlarken aynı zamanda otomatik bir termostat sistemine de sahip olması sizlerin avantajına oksijeni tüketmeyen özel bir yapısı var. Bu sayede ortamda istediğiniz gibi yakabilirsiniz. Baş ağrısı veya herhangi bir rahatsızlık yapmayacaktır. Aynı zamanda havayı da kurutmayacaktır. Havadaki partikülleri yapmadığı için kötü koku gibi bir durumda ortaya çıkmaz. Birçok ısıtıcı da böyle bir sıkıntı bulunmaktadır. Hava kurur. Aynı zamanda da havadaki partikülleri yanar. Bu partilerin yanması ile birlikte ortaya kötü bir koku yayılır. Bu kötü kokudan dolayı sizler de rahatsız olursunuz. Ancak UFO’nun sizlere sunmuş olduğu bu soba sayesinde Sinbo’nun ayrıcalıkları ile sizler de bütün bu sıkıntılardan kurtulabiliyor aynı zamanda da soğuk dönemi çok rahatlıkla atlatabiliyorsunuz.

Fiyatı: https://www.ensonu.com/urun/sinbo-sfh-3394-dikey-infrared-isitici-ufo-soba-2000w/