Sinbo Shb-3056 Turbo Blender Buz Kırıcılı

Sinbo Shb-3056 Turbo Blender Ürün Özellikleri 

Sinbo Shb-3056 Turbo Blender aynı cihazda farklı fonksiyonları bir arada sunuyor. Cihazda bulunan 1.600 ml dört bıçaklı karıştırma ve parçalama haznesi ile oldukça konforlu bir kullanım imkanı sunarken aynı zamanda biri 4 bıçaklı diğeri ise 2 bıçaklı olmak üzere 2 farklı hazne seçeneği de barındırıyor.

Buz kırma ve kahve öğütme özelliklerinin yanı sıra gıda öğütme, gıda karıştırma ve meyve / sebze karıştırma fonksiyonları da barındıran Sinbo Shb-3056 Turbo Blender kilit sistemi sayesinde daha konforlu bir kullanım imkanı sağlamaktadır. Dakikada 18 bin devir güç ile çalışan cihaz 2 yıl garantili olarak satışa sunulmaktadır. Farklı hız kademeleri bulunduğu için her ihtiyaca başarılı bir şekilde yanıt veren Sinbo, blender arayan kişilerin ilk tercihi olmayı başarmaktadır.

Sinbo Shb-3056 Turbo Blender Ürün Avantajları 

Tek bir cihaz kullanarak en sevdiğiniz kahveyi hazırlamak için kahvenizi çekebilir, buzlu içecekler hazırlayabilir, evde smoothie hazırlama keyfini yaşayabilirsiniz. 2 yıl garantili olarak satılması markanın ürününe duyduğu güveni ortaya koyarken tek bir ürünte farklı özeliklerin sunulması da tek bir fiyat ödeyerek pek çok özelliği aynı anda kullanmanıza olanak sağlıyor.

Evde milkshake hazırlamaktan çeşit çeşit meyveli buzlu içecekler hazırlamaya, kahve çekmekten baharat çekmeye kadar her işinizde elinizin altındaki yardımcınız olmaya aday olan Sinbo SHB-3056 Çift Hazneli Blender ekonomik fiyatı ile dikkat çekiyor. Rakiplerinin sunduğu çok daha üstün özelliklere rağmen son derece düşük fiyatla satışa sunulan Sinbo Shb-3056 Turbo Blender hemen sitemizden buraya tıklayarak sipariş verebilir, evinizde harika içecekler hazırlayarak sevdiklerinizi kendinize hayran bırakabilirsiniz.