Sinbo SHC – 4360 Profesyonel Elektrikli Saç Kesme Makinesi İncelemesi

saç kesme makinesi

Kullanımı çok kolay ve rahat bir ürün olarak bilinen Sinbo SHC – 4360 profesyonel elektrikli saç kesme makinesi dayanıklı ve güvenilirdir. Evinizde tereddüt etmeden kullanabileceğiniz bu ürün sayesinde saçlarınızı kısaltabileceksiniz. Bu ürünü kullanırken de kimseye ihtiyaç duymayacaksınız. Dışarıda saatlerce vakit kaybetmeyeceksiniz. Üstelik sizi düşünürken bütçenizi de düşünmeyi ihmal etmez. Temizliği konusunda sizi yormaz ve bir sonraki tıraşa hazır hale gelebilir. Sizin, tanıdıklarınızın ve çevrenizdekilerin de dikkatini çekmekle birlikte beğenisini de kazanacaktır. Portatif kullanımı ile evinizde fazla yer teşkil etmez dilediğiniz yer de saklayabilirsiniz. Saç kesme makinesi ile saçlarınızı kısaltabilir, kesebilir ve istediğiniz şekli verebilirsiniz. Düşünmeden tavsiye edebileceğiniz bir ürün haline gelecektir. Renk seçenekleri dikkat çeker. Kullanıcı kendi belirleyebilir.

Sinbo SHC – 4360 Profesyonel Elektrikli Saç Kesme Makinesi Özellikleri

saç kesme makinesi
saç kesme makinesi

Sinbo SHC – 4360 profesyonel elektrikli saç kesme makinesi kolay temizleme özelliği sayesinde çıkartılabilir bıçak setine sahiptir. Kullanımdan sonra bıçakları çıkarıp yıkayabilirsiniz. Su geçirmediği için herhangi bir sorun olmaz ve paslanmaz. İnce kesebilen paslanmaz bıçağı bulunmaktadır. İnce kesmesi açısından da güzel bir üründür. Kendi kendini bileyen bıçakları da vardır. Bu sayede kesmeme gibi bir durumla karşılaşmazsınız. Süper manyetik motoru ile uzun ömürlüdür. Maksimum stil kontrolü için mükemmel keskinlik düğmesi de bulunur. Mükemmel keskinlik düğmesi kusursuz bir tıraş için kullanılır. Saçlarınızı mükemmel diyebileceğimiz düzeyde kesmenize yardımcı olur. Çok sayıda uzunluk ve stil kontrolü için dört kılavuz tarağı bulunmaktadır. Çok uzun saçlar için de tarakları bulunur.

Makas, berber tarağı, temizleme fırçası, yağ, bıçak koruyucu ve 4 kesme kılavuzu (3, 6, 9, 12 mm) AC 230V, 50Hz, 5,5W aksesuarlarına sahiptir. Elektrikli saç kesme makinesi sayesinde istediğiniz zaman evde saçlarınızı düzeltebilirsiniz. Her zaman bakımlı ve daha güzel görünebilirsiniz. Çok daha kaliteli sonuçlar alabilirsiniz.

Sinbo SHC – 4360 Profesyonel Elektrikli Saç Kesme Makinesi Fiyatı:

https://www.ensonu.com/urun/sinbo-shc-4360-profesyonel-elektrikli-sac-kesme-makinesi/