Sinbo SP 5218 Çift Taraflı Döküm Granit Tava Contalı İncelemesi

granit tava

Evde mutfaklarda en çok aranan araçlardan bir tanesi Sinbo SP 5218 çift taraflı döküm granit tava contalı olarak sunulmaktadır. Fakat normal tavalar değil, ızgara ve evde rahatlıkla mangal yapabileceğiniz tarzda tavalardır. Birçok kişi mutlaka ki ızgara ve mangalı sevdiği için haftada bir defa mutlaka et veya balık yemek ister. Bunun için de bu ürün sizin işinize yarayacak ve seveceğiniz bir mutfak aracı olacaktır.

Sinbo Çift Taraflı Döküm Granit Tava

granit tava
granit tava

Sinbo çift taraflı döküm granit döküm tavası, kapaklarında mıknatıs ile beraber tasarlanmıştır. Dolayısıyla kapağındaki mıknatıslar sayesinde, tavayı emniyetli bir şekilde kapatabiliyorsunuz ve havaya herhangi bir hava girmemektedir ve dışarıya koku vermemektedir. Çift taraflı döküm granit tava ile istediğiniz birçok yemekleri yapabilirsiniz. Tavanın kenarlarında havanın girmesini engelleyen silikonlar bulunmaktadır. Döküm yöntemi ile tasarlandığı için, tava içerisinde ısıyı mükemmel bir şekilde dağıtmaktadır. Böylece yemekleriniz eşit pişer ve lezzetli tatlara sahip olur. Granit kaplama olduğundan, yemekleriniz tavada yanmaz ve yapışmaz. Dolayısıyla kullandıktan sonra kolay bir şekilde temizliğini yapabilirsiniz. Sizde evinize bir tane çift taraflı döküm granit tava alabilirsiniz. Bu tava sayesinde birçok yemeklerinizi kolaylıkla hazırlayabilirsiniz.

Sinbo çift taraflı döküm granit tava çift tarafını kullanabilmeniz için yapılmıştır. Yüksek ısıya çok dayanıklı olup teflondan kat kat daha dayanıklı olmaktadır. Granit döküm tavalarda, enerji tasarrufunu sağlayabilmek için alüminyum döküm gövdesi kullanmaktadır. Paket içerisinde bir tane yedek conta ile beraber evinize gelmektedir. Sinbo çift taraflı tava ile evinizde mükemmel yemekler pişirebileceksiniz. Bütün tavalar Sinbo’dan 2 yıl net garantili olmaktadır. Dolayısıyla herhangi bir sıkıntı olduğunda anında firmayı arayarak şikâyetinizi dile getirebilir ve gerektiği takdirde yeni bir tava isteyebilirsiniz. Eğer bir ızgara tavanız yoksa, granit döküm tava, mutfakta sizin için çok önemli bir yere sahip olacaktır.

Fiyatı: https://www.ensonu.com/urun/sinbo-sp-5218-cift-tarafli-dokum-granit-tava-contali/