Sinbo Stm 5400 Kettle İnox Çay Makinesi Su Isıtıcı Ketıl Kablosuz Su Isıtıcı Elektrikli Çelik Kettle İncelemesi

Elektrikli Çelik Kettle

Kullanışkı ve rahat bir ürün olan Sinbo stm 5400 kettle inox çay makinesi su ısıtıcı ketıl kablosuz su ısıtıcı elektrikli çelik kettle aynı zamanda güvenilir ve dayanıklı bir üründür. Evinizde kullanabileceğiniz güzel bir kettledir. Sonbahar ve kış aylarında özellikle sobalı evlerde sıcak su bulmada sorunlar yaşanabilir. İstediğiniz zaman size su çay yaparken ya da su ısıtırken size yardımcı olacaktır. Çelik yapısı ile de yapacağınız çayınızı soğutmaz. Hayatınızın her anında lazım olan sıcak su ihtiyacınızı da karşılar. Kullanmaya başladığınızda tavsiye edebilirsiniz. Hem sizi hem de bütçenizi düşünür. Sadece sizin değil çevrenizdekilerin ve tanıdıklarınızın da dikkatini çekecektir. Temizlik konusunda da sizi zorlamaz.

Sinbo Stm 5400 Kettle İnox Çay Makinesi Su Isıtıcı Ketıl Kablosuz Su Isıtıcı Elektrikli Çelik Kettlenin Özellikleri

Elektrikli Çelik Kettle
Elektrikli Çelik Kettle

Paslanmaz çelik bir gövdesi bulunmaktadır. Paslanmaz çelik demlik ve kapağı da mevcuttur. Kablosuz su ısıtıcı elektrikli çelik kettle Çelik yapısı ile de yapacağınız çayınızı soğutmaz. Yani yıkadığınızda herhangi bir sorun oluşmaz. Sizin kapatmanıza ihtiyaç duymadan otomatik kapanma özelliği vardır. %90 a varan enerji tasarrufu sağlar. Bu özelliğiyle yine sizin için bir avantajdır. 360 derece kablosuz kullanabilme özelliği ile de istediğinizde kablosuz kullanabilirsiniz. 1.8 litrelik çaydanlık, 1 litre ise demlik kapasitesi bulunur. Litre olarak da gayet uygun bir kapasiteye sahiptir. Paslanmayan gizli rezistansı vardır. Rezistans elektrik enerjisini ısı enerjisine dönüştüren direnç tellerine verilen isimdir. Kablo sarma özelliği ile de kablosunu toparlar. Elektronik enerji kontrolü da mevcuttur. Kettle ya da çay seti olarak kullanabilmenizi sağlayan bir anahtarı bulunur. Susuz kalma emniyeti, temizlenebilir çay filtresi ve 2 yıl sinbo garantisi de özellikleri içerisindedir. Elektrikli çelik kettle hem güvenlik sistemleriyle hem de rahat kullanımıyla sizlere çok güzel anlar sunmaktadır. Bu yüzden kullanımını düşünebilirsiniz.

Sinbo Stm 5400 Kettle İnox Çay Makinesi Su Isıtıcı Ketıl Kablosuz Su Isıtıcı Elektrikli Çelik Kettle Fiyatı:

https://www.ensonu.com/urun/sinbo-stm-5400-kettle-inox-cay-makinesi-su-isitici-ketil-kablosuz-su-isitici-elektrikli-celik-kettle/