STANLEY ELITE500 500A KAYNAK PENSİ İNCELEMESİ

STANLEY ELITE500 500A KAYNAK PENSİ İNCELEMESİ

         STANLEY ELITE500 500A KAYNAK PENSİ kalite açısından alanında en sık tercih edilen ürünler arasındadır. Özellikle yapılan işin hassasiyeti nedeniyle güvenlik esaslı olması son derece önemli bu ürün beklentiyi karşılamaktadır. Birinci kalite materyaller kullanılarak üretilmiştir. Özeni estetik tasarımının yanında zamanla oksitlenme ve benzeri istenmeyen durumlara sebep olmaz. Çalışma koşulunuz ne olursa olsun işini yarıda bırakmayacak bu ürün kalite kontrol testlerinin hepsinden başarıyla geçmiştir.

STANLEY ELITE500 500A KAYNAK PENSİ ÖZELLİKLERİ:

     Pens takımı edevatlarda ısı temelli bozulmalar çok yaygın görülür. Kullanım sonucu zamanla izolasyon yeteneğini kaybetme veya doğru kaynak yapamama gibi sorunlara yol açabilir.  STANLEY ELITE500 500A KAYNAK PENSİ özenle tasarlanmış ve zamana karşı dirençliliği ile alanında bir numaradır. Kuvvetlendirilmiş ekstra yayı bulunmaktadır. İzolasyon tam olmakta ve iş güvenliğinizi garanti altına almaktadır. Profesyonel kullanım amacıyla endüstriyel bütün alanlarda, elektrot kaynağı bağlamında ulaşım kolaylığı vardır. 3,25 mm ve 6 mm elektrot kaynakları sayesinde kullanım kolaylığı sağlar yanı sıra bu özelliği ile çalışma pozisyonu nasıl olursa olsun olumlu sonuçlar almanızı sağlar.

Sıcaklıktan kaynaklı zarar görmemesi adına tam donanımlıdır. Sap kısmı iş sağlığı açısından uzun süre çalışsanız dahi tamamen izole olduğundan zarar görmenizi engeller. Çene kısmı özel tasarımdır. Sıcaklık elekrik düşme kırılma her türlü probleme karşı önceden test edilmiştir. Her türlü ağır koşulda çalışma olanağı sağlar. Paslanmaz kırılmaz bir yapıdadır. Özel alaşımdan pirinç katkılı son derece kuvvetli bu ürün metal döküm entegresi sayesinde performansını zirveye çıkarmaktadır. Bu özelliğiyle elektrot erimesi oldukça pratik bir hal alır. 0.5 kg ağırlığında bu tasarım harikası uzun süreçte yanınızda bulundurabileceğiniz oldukça dayanıklı bir alettir.

Fiyatı için tıklayınız

STANLEY ELITE500 500A KAYNAK PENSİ