Stanley FT582 90 Kg Katlanır El Arabası İncelemesi

Stanley FT582 90 Kg Katlanır El Arabası İncelemesi

Stanley, Dünyanın en eski ve en büyük el aletleri üreticisidir.1843’den bu yana  Stanley el aletleri endüstrisinde o günden bu yana liderliği kimseye kaptırmamış ve her zaman en modern ürünleriyle yakaladığı kusursuz standartları devam ettirmişti. Stanley 170 yılı aşkın deneyimiyle profesyonellere ve son kullanıcılara kaliteli ve yenilikçi aletler sunan ve her zaman profesyonel kullanıcıların vazgeçilmez markası olmaya devam ediyor.

90kg taşıma kapasitesi ile çok yönlü kullanım imkânı sağlayan FT582 90Kg Katlanır El Arabası saniyeler içinde kolay ve pratik şekilde açılabilir ve katlanabilir. Kullanımı ve muhafazası son derece rahat ve tamamen monte edilmiş şekilde sevk edilir, Kauçuk kaplama tutma kolu ile  ileri ve geri çekilebilir ve konforlu bir tutuş sağlar. Çok hafif olmasının yanında çelik gövdesi sayesinde çok uzun yıllar arıza vermeden kullanım sağlar. Darbeyi emen dayanıklı ve sağlam polipropilenden bağlantı noktaları bulunan
aynı zamanda kompakt tasarım mucizesiyle dar alanlarda yer kaplamadan muhafaza edilebilir. Ses çıkarması engellenen kauçuk lastikleri sayesinde her ortamda kolayca kullanabilirsiniz.Uçak, otobüs, tren, araba gibi taşıtlara kolayca sığar, aynı zamanda paket bağlama lastiği, paket bağlama lastiğini muhafaza bölümü ve lastik bağlama noktaları ile en rahat kullanımı sunar. Bitmek bilmeyen özelliklerinin yanında  FT582 90Kg Katlanır El Arabasının tutma kolunu iki farklı yükseklikte kullanabileceksiniz.

Stanley FT582 90Kg Katlanır El Arabası Özellikleri

• Yük Kapasitesi: 90Kg.
• Açıkken Ölçüler: 50 x 45 x 98 cm
• Kapalıyken Ölçüler: 49 x 6,5 x 73 cm
• Tabla Ölçüleri: 49 x 28 cm
• Tekerlek Ölçüleri: 17,5 x 4,5 cm kauçuk tekerlek
• Net Ağırlık: 5,45 Kg

Stanley FT582 90Kg Katlanır El ArabasI fiyat seçeneklerine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz

Fiyat  için