Stanley S150 Tarayıcı Detektör İncelemesi

Tarayıcı detektör ürünleri, farklı alanlarda etkin kullanımla sağladığı avantajlar dolayısı ile geliştirilerek, başta yapı ve inşaat sektörleri olmak üzere pek çok farklı sektördeki ihtiyaçlara yönelik olarak geliştirilmiştir. Özellikle de ölçüm ekipmanları grubunda yer alan en sıra dışı ekipmanlardan birisi konumunda bulunuyor. Temel olarak duvar içerisinde ya da sıva altında bulunan metal başta olmak üzere elektrik gibi pek çok farklı hususun hızla taranması ve tespiti için kullanılmaktadır. Stanley S150 Tarayıcı Detektör ürünü sayesinde ahşap, duvar ve metal delme işlemleri sırasında ya da vidalama işlemleri sırasında ses ve ışıkla uyarı verir. Bu sayede ortaya çıkabilecek güvenlik risklerinin ya da tahribatın önlenebilmesi sağlanır.

Günümüzde özellikle uygulama yapılan bölge altında yer alan tüm unsurların önceden tespit edilerek, buna uygun şekilde delme, vidalama ya da daha farklı müdahalelerin gerçekleştirilmesini sağlıyor. Bu sayede hem iş güvenliği sağlanıyor hem de son derece kusursuz bir şekilde uygulamaların yerine getirilmesi sağlanabiliyor. Ergonomik tasarım özelliklerinin yanı sıra her alanda rahat kullanım sağlayacak kauçuk tutma bölümü bulunuyor. Ürünün yüksek dayanıklılığı ve her ortamdaki kullanıma uygun tasarımı sayesinde hem iç hem de dış mekan ölçüm işlemlerinde kullanılabiliyor.

Stanley S150 Tarayıcı Detektör Özellikleri

Duvar, ahşap ya da metal yüzeylerin alt veya iç kısmında yer alan tüm hususların tespitine yardımcı olur. Stanley S150 ürünü sayesinde metal alanlarda 38 milimetrelik, ahşap alanlarda 38 milimetrelik ve 51 milimetrelik bir elektrik akımı tarama derinliği kapasitesine sahiptir. Malzemelerin tespitinde hem sesli hem de ‘LED’ uyarısı verebiliyor. Tek tuş ile son derece kolay şekilde otomatik kalibrasyon sağlanabiliyor. Bu durumda hassas tespitin mümkün olmasını sağlıyor. Ürün sayesinde çalışma alanlarında uygulamaların hem hatasız hem de güvenle gerçekleştirilebilir.

Stanley S150 Tarayıcı Detektör fiyatı