Stanley ST035458 Kırma Metre, 2mX17mm Ahsap İncelemesi

Çalışma alanlarında etkin ve hatasız ölçüm işlemlerinin gerçekleştirilebilmesi için ihtiyaçlara uygun standartlarda ölçüm ekipmanlarının bulunması gerekir. Bu noktada sektörel çalışmalar çerçevesinde işletmeler açısından ortaya çıkabilecek sorun ve ihtiyaçlara yanıt verebilecek niteliklerde ölçüm ekipmanları geliştiriliyor. Bunlardan birisi olan kırma metre ürünleri, ölçüm ürünleri arasında en yaygın şekilde sektörel olarak tercih edilen ürünlerdir. Son derece fonksiyonel bir kullanım imkanı vererek, her alanda ölçüm işlemlerinin hızlı, hatasız ve kolay şekilde gerçekleştirilmesine yardımcı oluyor. Stanley ST035458 Kırma Metre, 2mX17mm Ahsap modeli, hafif ağırlığı ve yüksek dayanıklılığı ile her alanda son derece rahat bir şekilde ölçüm işlemlerinin hatasız olarak gerçekleştirilmesini sağlıyor.

Ahşap malzeme ile geliştirilmiş olsa da bağlantı noktalarında kullanılan metal alaşımları sayesinde kırma işlemleri sırasında kesinlikle kopma ya da tahrip olma gibi sorunların yaşanmaması sağlanabiliyor. Uzun kapasitesi ve renklendirilmiş yapısı ile çalışmaların daha rahat uygulanmasını sağlıyor. Mobilya imalatı, kapı ve pencere imal ve uygulamaları gibi hem üretim hem de uygulama odaklı tüm sektörlerde gerekli olan metre ihtiyaçlarına en kaliteli şekilde yanıt sağlıyor.

Stanley ST035458 Kırma Metre, 2mX17mm Ahsap Özellikleri

Ahşap malzeme ile üretilmiş olan Stanley ST035458 kırma metre ürünü, 2 metrelik uzunluğuyla birlikte 17 milimetrelik bir genişliğe sahiptir. İç mekan ya da dış mekan fark etmeksizin tüm alanlardaki ölçümler için kullanıma uygundur. Özel kaplama malzemesine sahip olması ile özellikle zorlu ve kötü hava koşullarında dahi son derece dayanıklı bir şekilde kullanılabilir. Gizli perçin ve aynı zamanda da güçlendirilen çelik yayları sayesinde kırma işlemlerine karşı yüksek dayanıklılık gösterir. Açma ve kapatma işlemleri sırasında en yoğun kullanım halinde dahi uzun ömürlü kullanımı gerçekleştirilebiliyor. Kolay okumaya yardımcı olan parlama özelliği sayesinde de her noktada hassas ölçüm mümkündür.

Stanley ST035458 Kırma Metre, 2mX17mm Ahsap fiyatı