Stanley ST142471 120cm ABS Su Terazisi İncelemesi

Stanley ST142471 120cm ABS Su Terazisi İncelemesi, Yapı işleri, marangozluk, inşaat gibi işlerin vazgeçilmezi olan Su terazisi ölçümü yapılan yüzeyin yer le paralel olup olmadığını belirlemek amacıyla kullanılmaktadır.   Stanley ST142471 120cm ABS Su Terazisi  belirtilen işleri en hassas ayarla en kaliteli özelliklerle yapmak için tasarlanmış yeni model  120 cm uzunluğa sahip bir su terazisidir. Yeni nesil bir su terazisi olan Stanley ST142471 120cm ABS çekül yerine yüzey dikliğini belirlemek üzere de kullanılabilmektedir. Su terazileri sürekli inşaat ortamlarında bulunduklarından sağlam bir maddeden yapılmış olması gerekir. Korozyona uğramaması ve hassasiyet ayarının bozulmaması gerekir. Bu şekilde problemlerle meydana gelen en küçük hatalar yapının tamamen bozulmasına neden olabilir.

Stanley ST142471 120cm ABS Su Terazisi Özellikleri Nelerdir?

I kesiti sürekli kullanım gerektiren uygulamalarda yanınızda taşımakta zorluk çekmemeniz için tasarlanmıştır. Oldukça hafif bir terazi olduğundan kullanışlılığı arttırmaktadır. Dikdörtgen bir yapıya sahip olan bu su terazisine 360 derece ampüller yerleştirilmiştir.  ABS gövdesi ile darbelere ve korozyana karşı oldukça dayanıklıdır.

Terazinin hassasiyedi + / – 2mm lik ince bir ayara sahiptir.  Yapı malzemesindeki yüksek mukavemet gücü ile uzun yıllar boyunca sizlerle birlikte olabilecek bir ürün olup çalışmalarınızdaki hata payını minimize edecektir.

Üretim malzemesi yalıtkan olup  metrik derecelendirilmiş plaka bulundurmaktadır. Ekonomik açıdan piyasa standartlarından yukarı çıkmayan ancak bir o kadar özellik bulunduran bu üründe 3 adet büyük ampul bulunmaktadır. Bu ampullar yatay dikey ve 45 derecelik ampuller olmak üzere konumlandırılmıştır.

Ampuller boru şeklinde olup kolay görülmesi hedeflenmiştir.  120 cm uzunluğa sahip olan bu su terazisi ile sürekli ölçüm yerine tek seferde ölçümünüzü tamamlayabileceksiniz. Ağırlığı ise sürekli ölçüm yapılması durumunda dahi kolaylık sağlayacaktır.

Fiyatı İçin Tıklayınız:

Stanley ST142471 120cm ABS Su Terazisi