Stanley ST521299 255mm Yarım Daire Törpü Yedeği İncelemesi

Stanley ST521299 255mm Yarım Daire Törpü Yedeği İncelemesi

Tam üç farklı ürüne uyum sağlaması sayesinde alıcı piyasası bakımından oldukça iyi bir konumda olan bir üründür. Uygun bir fiyata bu geniş alandaki çoğu satıcıdan talep görecektir. Bunun sebebi üretici firmanın gerek ürettiği malzemelerde gerek de ürettiği malzemelerin yedeklerinde en uzun ömürlü en dayanıklı ve kullanımı en kolay ürünleri üretiyor olmasıdır.

ST521122, ST521296 ve ST521103 ürünlerinin yedeği olarak kullanılabilmektedir.

Paslanmaz çelik yapısı onu çok uzun ömürlü yapmakla birlikte çalışılan ortamda yaşanabilecek kazalar sonucu üzerine gelen sudan dolayı onun paslanıp verim kaybetmesini engellemektedir.

Stanley ST521299 255mm Yarım Daire Törpü Yedeği  Özellikleri Nelerdir?

İnce finisaj konusunda en iyilere oynayan firmanın bu ürünü sert ahşaplarda, damarlı yüzeylerde ve bazı yumuşak metallerin finisajını yapmakta sınıfının en iyisi olmakla kalmayıp diğerlerine göre çok daha hassas, pürüzsüz ve düzenli bir finisaj sağlamasıyla da zaten önde olduğu rekabetteki farkı daha da açmaktadır.

Stanley ST521299 255mm Yarım Daire Törpü Yedeği ahşap ve mukavva gibi ürünlerin törpülenmesinde kullanılabilmektedir. Bunun yanı sıra PVC, sıva, kurşun ve benzeri sert ürünlerin törpülenmesi işlemini rahatlıkla yapabilmesi için tasarlanmıştır.  Bu ürün aynı işi yapan maliyeti yüksek diğer törpüler ile iyi bir rekabet sürdüre gelmektedir.

Sık dokunmuş delik örgülü yapısı ürünün temas ettiği yüzeyle arasındaki basıncı arttırmaktadır. Bu sayede yapılacak törpü işlemi daha kolay yapılmaktadır. Bunu sağlayan şey artan basınç nedeniyle az bir kuvvetle daha fazla kuvvet gerektiren işlerin yapılmasını sağlamaktadır. Bu özelliği ona ayrıca bükülme, aşınma, eğrilme, kırılma gibi verimliliği düşürebilecek etkenlerden korumaktadır.

Bütün bu özellikleri yekûn tutulduğunda ürünün diğer mevkidaşları arasında en iyisi olduğu ve bunu da fizik kurallarıyla en iyi şekilde kanıtladığı görülmektedir.

Fiyatı için

Stanley ST521299 255mm Yarım Daire Törpü Yedeği