Sumak SMJ85 Kendinden Emişli Elektrikli Jet Pompa 0.85Hp 1” İncelemesi

Sumak Kendinden Emişli Elektrikli Jet Pompa Ne İşe Yarar

Sumak Kendinden Emişli Elektrikli Jet Pompa, jet su kuyusu pompaları arasında kullanışlı bir özelliğe sahip bir pompadır. Jet su kuyusu pompaları, genellikle toprağın zerine monte edilirler ve bir emme borusu aracılığıyla suyun bulunduyu yerden boşaltılmasını sağlayan pompalardır. Sumak Kendinden Emişli Elektrikli Jet Pompa, derinden emme gücü gerektiren kullanımlar için ideal olan bir üründür.  Sumak Kendinden Emişli Elektrikli Jet Pompa, 9 metreye kadar derinlikte olan kuyular için tasarlanmış harika bir üründür. Ayrıca küçük bahçelerde sulama için de uygundur ve dört daireye kadar olan yapılarda da kullanılabilir. Eğer sularda hava kabarcıkları fazlalıktaysa ya da az miktarda kum içeriyorsa dahi kullanıma oldukça uygun bir üründür işini tam bir şekilde yapacaktır.

Sumak Kendinden Emişli Elektrikli Jet Pompa, ayrıca sessiz bir çalışma ortamı sağlayacaklardır, kendinden emiş gücünü sessiz bir şekilde halletme özelliğine sahip bir pompadır.  Sumak Kendinden Emişli Elektrikli Jet Pompalarının bakımı da sizi zahmete sokmayacaktır, teknolojik bir tasarıma sahiptir ve sorunsuz bir performans sağlayacaktır. Eğer bu pompaya uygun bir ekipman ilave edilirse hidrofor olarak da kullanılması mümkün olan profesyonel bir pompadır.

Sumak Kendinden Emişli Elektrikli Jet Pompanın ürün özellikleri aşağıdaki gibidir

Pompa Gövdesi: GG 25 Döküm

Çark: Norly

Mil: AISI 304 INOX

Sıvı Basma Sıcaklığı: 0-40
°C

Koruma Sınıfı: IP 54

İzolasyon: CI.F

Mekanik Salmastra:
Seramik/Karbon

Ayrıca bu pompanın monofaze modellerinde bulunan termik koruma kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

4 kata kadar olan binalarda gerekli su temini için, küçük bahçelerde sulama yapmak için, dokuz metreye kadar derinlikte olan kuyulardan su emiş işini gerçekleştirmek üzere tasarlanmış mükemmel bir üründür.

Ürünün fiyat bilgisi

Sumak SMJ85 Kendinden Emişli Elektrikli Jet Pompa 0.85Hp 1”