Titanyum Kaplama Bıçak Rooc 22cm tt-06 İncelemesi

Titanyum Kaplama Bıçak

Titanyum kaplama bıçak Rooc 22cm tt-06 istediğiniz gibi fırsatlara ulaşabilirsiniz. Mutfakların olmazsa olmazı, mutlaka ki bıçak ve bıçak setleridir. Bıçakların sağlam ve sağlığa zarar vermeyecek, gıdaların vitamin ve minerallerini almayacak bıçak olmaları gerekiyor. Bunun için titanyum kaplama bıçak Rooc 22cm tt-06 kullanabilirsiniz. Rooc bıçak ürünleri genel anlamda kadınlar tarafından tercih edilen bir markadır. Hem sağlamdır hem de yemeklerinizi en lezzetli şekilde yapabilirsiniz.

Titanyum Kaplama Bıçak Rooc Özellikleri

Titanyum Kaplama Bıçak
Titanyum Kaplama Bıçak

Titanyum kaplama Rooc bıçak ile sebze ve meyvelerinizi istediğiniz gibi doğrayabilirsiniz. 22cm olup mükemmel bir keskinliğe sahiptir. Titanyum olduğundan, hızlı körelmez ve uzun yıllar kullanabilirsiniz. Titanyum, doğanın en dayanıklı maddelerden bir tanesi olduğundan, yemeklerinizi de rahatlıkla hazırlayabilirsiniz. Temizliği de çok kolaydır. Sadece suda durulamanız yeterli olacaktır. Bıçaktaki dekoratif görünümü sayesinde yemeklerini hazırlarken mutfakta çok renkli saatler geçirebileceksiniz. Tek bir bıçak ile bütün kesme, doğrama ve soyma gibi işlemlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Dikkat edin ki elinizi veya parmaklarınızı kesmeyin, çünkü çok keskindir. Keskinliği sayesinde yemekleri hızlı hazırlayabileceksiniz. 22cm olan bir bıçak, metalin üzeri titanyum ile kaplanmıştır. Titanyum ile kaplı olduğundan, sebze ve meyve kesimleri yapılırken, vitaminler kaybedilmez.

Rooc titanyum kaplı bıçak kullanacağınız zaman, herhangi bir deterjan veya çamaşır suyu ile temizlememeniz gerekir. Sadece su ile durulamanız yeterli olacaktır. Ayrıca rahat ve kolay yıkansın diye bulaşık makinesine de koymayınız. Sadece elle yıkayıp durulanması gerekmektedir. Eğer sizde mutfağınızda bir Rooc titanyum kaplı bıçağın olmasını isterseniz tek yapmanız gereken siteden bir Titanyum Kaplama Rooc bıçak siparişi vermek. Bıçak geldikten sonra mutfağınızdan hiç çıkmak istemeyecek ve lezzetli mi lezzetli yemekler ve tatlılar yapabileceksiniz. Artık yemeklerde vitamin kaldı mı ya da çocuğuma ne yedirsem derdiniz olmayacak. Sadece yemeğinizi yapmaya bakacaksınız. Rooc titanyum kaplı bıçak ile sizde mutfağa.

Fiyatı:

https://www.ensonu.com/urun/titanyum-kaplama-bicak-rooc-22cm-tt-06/