Weima WM900M 6.5Hp Benzinli Çapa Makinası Ürün İncelemesi

Weima WM900M 6.5Hp Benzinli Çapa Makinası Ürün İncelemesi

Weima WM900M 6.5Hp Benzinli Çapa Makinası Ürün İncelemesi Öncelikle çapa makinesi nedir ve nerelerde kullanılır bu detayları inceleyelim.
Çapa makineleri sert yahut fazla yumuşak olan ve üzeri çakallarla kapalı alanlarda kullanıcının rahat bir şekilde çalışmasını sağlamak amacıyla üretilmiştir.
Uzun zaman girilmeyen arazilerde bile kullanılabilir ve kullanımı kolay makineler arasında sayılabilir.
Çapa makineleri kullanılacağı yere göre benzinli ya da dizel olarak ikiye ayrılmaktadır.
Dizel çapa makineleri benzinli olan modelleri kıyaslandığında daha az yakıt harcamakta Bu yüzden Diğerlerine oranla çok fazla tasarruf etmenizi sağlamaktadır.

Dizel çapa makineleri güçlü motorlara sahip olmakla beraber işlerini hızlı bir şekilde yapmamızı sağlar. İş yükünüz hafifler traktörlerin giremeyeceği alanları bile çok kolaylıkla girebilirsiniz.

Özellikle modern tarım yapanların tercih ettiği çapa makineleri 20 30 kişinin yapması gereken işleri bir makine ile hal etmenizi sağlar.
Bir kere satın alacağınız makine ile birçok masraftan kurtulabilirsiniz.

Weima WM900M 6.5Hp Benzinli Çapa Makinası Ürün İncelemesi Özellikleri

Weima WM900M Benzinli Çapa Makinası teknik özellikleri :
 Motor Tipi WM168FB
 Motor Gücü 6.5 Hp
 Şanzıman 2 İleri 1 Geri
 Çalıştırma İpli
 Yakıt Benzinli
 Çapalama Genişliği 105 cm ayarlı
Ağırlığı 70
Güç AktarımıKayışlı

 

Ürünün tüm özellikleri yukarıda tabloda da inceleyebilirsiniz.
Motor gücü 6.5 HP olarak belirlenen ürün motor performansı olarak Beklediğiniz performansı gösterebilecek güce sahiptir.
Ürünün ağırlığı 70 kilogram olup çapalama genişliği 105 santimdir.

Ürün benzinli olarak üretilmiş olup çalıştırma şekli eklidir güç aktarımı ise kayışlıdır. Benzinli Çapa makinesine Arık açma Toprak havalandırma kenar temizleme gibi farklı işlerde de kullanabilirsiniz büyük arazileri çapalama işlemleriniz için size kolaylık sağlayacaktır.

İster yumuşak istersen topraklarda olsun üründen Tam performans alabilirsiniz düşük ağırlığı ve kullanım kolaylığına sahip ürünle alakalı daha detaylı bilgi için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz ürünle alakalı fiyat bilgisi almak için buraya tıklayınız.