YongJia SLP-600N 26cc Çit Biçme Makinası İncelemesi

YongJia SLP-600N 26cc Çit Biçme Makinası İncelemesi

Bahçe ve peyzaj işlerinde hem profesyonel hem de bireysel olarak kullanabileceğiniz YongJia SLP-600N 26cc Çit Biçme Makinası size son teknolojik imkanlar dahilinde üretilerek müthiş kolaylıklar sağlayacaktır.

Kablosuz kolaylığın sağladığı özgürlükle en üst kalitede üretilen bıçakları sayesinde temiz ve düzenli kesimin yanında,

bin bir zahmet ve özenle büyütmüş olduğunuz bitkilerinde sağlığının korunması için  de mükemmel bir seçim olacaktır.

YongJia SLP-600N 26cc Çit Biçme Makinası en zorlu canlı çit uğraşlarınızda hem vakitten hem de emeğinizden tasarruf etmenizi sağlayacak ve size zahmetli gelen bahçe işlerinizi adeta keyif alarak yapmanızı sağlayacaktır. Kablo karmaşası, ayağınıza dolaşması,

çocuğunuza veya kendinize bir zarar gelmemesi için aklınızın devamlı kablo da kalması derdinden sizi tamamen kurtaracak bir cihaz olan Yong Jia Çit Kesme Makinası

bu sayede istemsiz kesilmeler olmadan işlerinizi rahatça yapma imkanı sunacak ve zamandan çok büyük bir orandan tasarruf yapmanızı sağlayacaktır.

Yüksek benzin kapasitesi ve müthiş motor gücüyle farkına ortaya çıkaran bu makine, kolay kullanma imkanıyla da ne kadar özenilerek üretildiğini  ispat etmektedir.

Çok ekonomik bir çalışma imkanı sunan YongJia SLP-600N 26cc Çit Biçme Makinası, sizin en az yakıtla ne kadar önemli işler yaptığınızı uygulamalı olarak göstermiş olacaktır.

Çit biçme makinaları arasında gerek modernize edilmiş dizaynı, gerekse ergonomik yapısı, ayrıca tutuş ve çalışma kolaylığı makinamızın yine çok önemli farklarından sadece bazılarıdır.

YongJia SLP-600N Çit Biçme Makinası teknik özellikleri :

Motor Hacmi  : 26cc

Max. Çıktı / Devir ; 0,7 kW/ 8000 rpm

Benzin Depo Kapasitesi : 0,65 lt

Yakıt Karışma Oranı ( Benzin – Yağ ) : 40:1

Ağırlık : 5,4 kg

YongJia SLP-600N 26cc Çit Biçme Makinası fiyat seçenekleri için lütfen aşağıdaki linki tıklayınız.

https://www.07magaza.com/urun/yongjia-slp-600n-26cc-cit-bicme-makinasi/