Di Martino DM4000 1.5lt El Spreyi Ürün İncelemesi

Di Martino DM4000 1.5lt El Spreyi Ürün İncelemesi

Di Martino DM4000 1.5lt El Spreyi Özellikleri Nelerdir?

Di Martino DM4000 1.5lt El Spreyi ilaçlama yapmak için üretilen bir ilaçlama spreyidir. Elle pompalayayarak basınçlandırma kapıdır. 1.5 litrelik sıvı maksimum 40 derece sıvı ve 3 bar basınca dayanıklı plastik depoya sahiptir.Güvenle ve uzun süre kullanabileceğiniz ayarlanabilir başlıklı el spreyidir. Plastik malzemesi diğer muadillerine göre daha fazla kaliteli ve uzun ömürlüdür.

Di Martino DM4000 1.5lt El Spreyi Teknik Özelliği

1.5 LT SU KAPASİTELİ

3 m SIVI ATIŞ MESAFESİ

0,3 kg AGIRLIK

Di Martino DM4000 1.5lt El Spreyi Diğer Özellikleri

Di Martino markası bugün yüzü aşkın çeşidiyle, modern üretim makineleri ve sürekli yatırımıyla, firma yarınların sağlam temellerini atmakta ve geçmişin ışığıyla yarınlarını aydınlatmaktadır. Tüm müşterilerimize aynı özenli ilgi ile en iyi ürünü en iyi fiyata alabilmeleri için uzun yıllardır süren tecrübe ve deneyimimizi kullanarak satış öncesi ve sonrası hizmet sunuyoruz .Bu sayede güvenli bir alış-veriş keyfini sizlere yaşatıyor ve memnun yüzleriniz sayesinde çalışma motivasyonumuzu arttırıyoruz. Di Martino, 40 seneyi aşan bir süredir İtalya’da üretim yapan, kaliteyi öne çıkaran üretim anlayışı ile sektöründe lider bir firmadır.

Ürünlerinde fonksiyonellik, dizayn ve teknolojik gelişimi ön planda tutar.

Di Martino, yüksek kalitesi ile uzun süreli kullanımlar için uygundur.

Di Martino DM4000 1.5lt El Spreyi & 100 orjinadir.

Di Martino DM4000 1.5lt El Spreyi Sıfır Açılmamış Orjinal Kutusu ile Beraber gönderilir. Tüm ürünler fatura ile beraber gönderilmektedir. Garanti Süreleri Fatura Tarihinden itibaren Başlar. Ürünlerimiz, Anlaşmalı Kargomuz ile gönderilir. 07 Mağaza sayfasından yapacağınız 100 ve üzeri alışverişlerinizde ürünleriniz ücretsiz olarak gönderim yapılacaktır.

Detaylı bilgi ve fiyat bilgisi için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz.
Fiyat bilgisi için lütfen buraya tıklayınız.