Felco 2 Budama Makası 21.5mm By-Pass Ürün İncelemesi

Felco 2 Budama Makası 21.5mm By-Pass Ürün İncelemesi

Felco 2 Budama Makası 21.5mm By-Pass Genel Özellikleri nelerdir?

Detaylı incelemeyi sizlerle paylaşıyoruz.

Ergonomik dizaynı sayesinde az çalışma gücü ile üstün performans sergiler.

Kesme kafasının eğim açısı sayesinde daha az yorulma ve rahatsızlık hissi azdır.

Elastomer kaplı dalgalı şekilli tutamaklarla konfor artar.

Bıçağın oyuk iç yüzünden dolayı azaltılmış sürtünme ve yapışma özelliği vardır.

Felco 2 Budama Makası 21.5mm By-Pass Özellikleri Nelerdir ?

Felco 2 Budama Makası ayarlanabilir göbek somunu iki bıçak arasındaki hizayı sağladığı için temiz ve mükemmel bir kesim elde edilir. Makas uçları keskindir ve üstün düzeyde çalışma koşulu sunar. Kablo kesmek için ideal bir üründür. Felco 2 Budama Makası çentik oluşu sayesinde kullanıcıya kolaylık sağlar. Ürünün kolay temizlik için yivlere sahiptir. Felco 2 Budama Makası demir alaşımlı alüminyum sapları ile konfor sunar. Hafif olması ürünü kolay taşınmasını sağlar.

Özel tasarımı sayesinde ergonomik ve ekonomiktir. Felco 2 Budama Makası özel alüminyum alaşımlar ve ileri hassas dövme yöntemleri sayesinde hafif, güçlü ve sağlam yapıya sahiptir. Felco 2 Budama Makası ekipmanı ömür boyu garanti kapsamındadır. FELCO ‘nun bu modelinde de ince telleri kesmek için bir çentik bulunur.Her tür budama amaçlı kullanılması yanında özellikle şeftali, elma ve narenciye kesimi için kullanılır. Ürünün tüm parçalarıyla incelikle üretildiği ve bu incelikle piyasaya sürüldüğü görülür. Ürün bahçe el aleti olarak insan yaşamına katkı ve kolaylık sağlar.

Ürünün satış işlemleri için aşağıda bulunan sepete ekle butonuna tıklayarak ilerleyebilirsiniz. Daha sonraki satın alma işlemlerinde sizlere yardımcı öncül seçenekleri karşınıza çıkacaktır. Ürün profesyonel kullanım için üretilmiştir.

Detaylı bilgi ve fiyat bilgisi için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz.

Fiyat bilgisi için lütfen buraya tıklayınız.