Alaz 4lü Beyaz Avize Salon Mutfak Avizesi Sarkıt Dörtlü Avize İncelemesi

salon mutfak avizesi

Alaz 4lü beyaz avize salon mutfak avizesi sarkıt dörtlü avize günlük hayatınızda kullanabileceğiniz muhteşem görünüme sahip bir avizedir. Şık tasarımı ile odanızı aydınlatırken mükemmel görünümü ile göz doldurur. Aynı zamanda temizlik konusunda da kolaylık sağlar. Sizi ve bütçenizi düşünmek ile birlikte daima enerji tasarrufu sağlar. Evinizin her odasında kullanım için uygundur. Şık tasarımı ile misafirlerinizin beğenisini sağlayacaktır. Özellikle ev alan ya da evini yenileyenler için en güzel seçenektir.

Alaz 4lü Beyaz Avize Salon Mutfak Avizesi Sarkıt Dörtlü Avize Özellikleri

salon mutfak avizesi
salon mutfak avizesi

Rengi beyazdır.Saflığı ve temizliği simgeler.Beyaz olması her renk,desen ve şekille uyumda kolaylık sağlar.Evinizin şekli düzenine uygundur.Alaz 4 lü beyaz avize salon mutfak avizesi sarkıt dörtlü avize dkp saç beyaz boyalı gövde üzeri zamak kollu taşlı bir avizedir.Zamak dünya metal pazarında en çok kullanılan dördüncü metal olarak kullanılan ve yer kabuğunda en çok bulunan 27. elementtir.Zamak alaşımı ise genellikle çinko, alüminyum, magnezyum ve bakırdan oluşur, çoğunlukla çinko içerir.1920 tarihlerinde Amerika da bulunmuştur.Sağlam kopmaya, esnemeye ve kırılmaya dayanıklı bir elementtir.Türkiye de üretimi oldukça yaygındır.Darbelere karşı dirençli, esnek ve sağlam bir maddedir.400 derece de soğutularak meydana getirilir. Bu yüzden fazlasıyla güvenilir yapısı vardır. Cam tipi metalik optagon taşlıdır. Bu taşın ham maddesi ise alüminyumdur. Renklerndirme elektroliz ile yapılır.Presleme kalitesi olarak bombeli metal, drop metal, düz metal çeşitleri vardır. Optagon taşlar stencil kalıplara dizilip folyo ile uygulama yüzeyine sıcaklık vasıtasıyla tutunurlar. Alaz 4 lü beyaz avize salon mutfak avizesi sarkıt dörtlü avize duy tipi E 27 3x max 75 watt ampul ile kullanım için uygundur. Böylece rahatlıkla evlerinizde sizler de kullanım sağlayabilirsiniz.

Alaz 4lü Beyaz Avize Salon Mutfak Avizesi Sarkıt Dörtlü Avize Fiyatı: https://www.ensonu.com/urun/alaz-4lu-beyaz-avize-salon-mutfak-avizesi-sarkit-dortlu-avize/