Taç 3lü Beyaz Avize Salon Mutfak Avizesi Sarkıt Üçlü Avize İncelemesi

salon mutfak avizesi

Evinizde kullanabileceğiniz Taç 3lü beyaz avize salon mutfak avizesi sarkıt üçlü avize hem şık hem de güzel bir avizedir. Avizenin kullanımı gayet kolay ve rahattır. Renginin beyaz olmasıyla saflığı ifade eder. Evinizin her odasında kolayca dizayn edebilirsiniz.. Aynı zamanda hem sizi düşünürken hem de bütçenizi düşünür. Tasarruf konusunda mükemmel bir üründür. Sadece sizin değil çevrenizde ki herkesin beğenisiniz kazanacaktır.

Taç 3lü Beyaz Avize Salon Mutfak Avizesi Sarkıt Üçlü Avize Özellikleri

Taç 3lü beyaz avize salon mutfak avizesi sarkıt üçlü avize E27 duya sahiptir. Elektrik ampulünün takıldığı bakır veya pirinç den yivli yere duy denir. Bu duyların çok çeşitli modelleri bulunmaktadır.E14, E12 ve E27 gibi kodlarla adlandırılır. Genelde evlerde standart olarak kullanılan lamba duyları E27 dir. Bu numaralar duyun ebatlarını belirtmektedir. Numara küçüldükçe lambanın vidalı kısmının çapı da küçültülür. Bu yüzden genelde avizelerde E27 duy kullanılır. 3×60 W ampul ile kullanıma uygundur.

Taç 3lü Beyaz Avize Salon Mutfak Avizesi Sarkıt Üçlü Avize Hakkında Bilinmesi Gerekenler

salon mutfak avizesi
salon mutfak avizesi

Taç 3lü beyaz avize salon mutfak avizesi sarkıt üçlü avize lazer kesim metaller ve camlar birleşerek homojen bir aydınlatma alabilmek için tasarlanmıştır. Lazer kesim, okullar, kobiler ve hobi uzmanları tarafında kullanılmaya başlanmıştır. İstikrarlı ışığın paralel ışınları çapı 1.5 -2.0 mm aralığındadır. Lazer ışını oluşturmak için lens ya da ayna ile bir noktaya odaklandırıp, yoğunlaştırılır. Bu nedenle avize de lazer kesim kullanılır. Daha estetik aydınlatma yapabilmesi için toplamda 3 adet cam kullanılmıştır. Patineli beyaz renktedir. Yüksekliğini zincirleri azaltarak ayarlayabilirsiniz. Evinizde, ofisinizde ve odalarınızda dekoratif bir görüntü oluşturabilirsiniz.

Fiyatı: https://www.ensonu.com/urun/tac-3lu-beyaz-avize-salon-mutfak-avizesi-sarkit-uclu-avize/