Arrow AR214 6mm 1000 Adet Profesyonel Zımba Teli İncelemesi

Arrow AR214 6mm 1000 Adet Profesyonel Zımba Teli İncelemesi

Arrow AR214 6mm 1000 Adet Profesyonel Zımba Teli inceleme  ve  değerlendirmesini kullanım alanlarını paylaşacağımız bu yazıda  öncelikle kullanım alanlarından başlayalım .

Arrow AR214 6mm 1000 Adet Profesyonel Zımba Teli 6mm olarak üretilmesinden ötürü 6 mm ebatlı işlerde  zımbalama  aracı olarak kullanılır.

6 mm üzerindeki malzemede yeterli ve  beklenen performansı gösteremez. Ürünü önerilen boyuttan daha fazla boyutta  malzeme  üzerinde  denemeyiniz.

Paket  içerisine  bulunan 1000 adet zımba  teli uzun zaman ihtiyacınıza  cevap verecek nitelikte bir sayıya  sahiptir.

Naylon paketleme, kağıt, sanayi işleri ve  benzeri bir çok alanda  kendine  kullanım alanı yaratmış olan zımbalama işlemini Arrow AR214 6mm 1000 Adet Profesyonel Zımba Teli ile  gerçekleştirebilirsiniz.

Ürünün sağlamlık ve  uzun ömürlü olması konusunda  ise  değerlendirmemizde  göz  önünde  bulundurduğumuz  nokta  , ürünün özel çelikten üretilmiş olmasıdır. Çelik bilİndiği üzre  en  dayanıklı maden çeşidi olarak hayatımızın bir çok alanında  yer  edinmiş bir malzemedir.

Demir ve  bakır  alaşımı olarak bilinen çelik sağlamlık ve  dayanıklılık konusunda ürüne  güven duymamız  için iyi bir tercih  olmuş diyebiliriz.

Üründen almak istediğimiz tam performansı alabilmemiz  için elbette  dikkat  etmemiz noktalardan biri de ürüne uygun aletin kullanılmasıdır.

Ürünle uyumlu olmayan  herhangi bir zımba  tabancası ürünün işlevini tam  anlamıyla  yerine  getirmesine  izin vermez.

Arrow AR214 6mm 1000 Adet Profesyonel Zımba Teli ile  uyumlu zımba  tabancalarına  ise ürünün özelliklerini incelediğimiz bir alt  paragraftan bakabilirsiniz. Yazımızın sonunda  ise  satın almak için ve  fiyat  bilgisi için bıraktığımız linke  tıklayınız.

Arrow AR214 6mm 1000 Adet Profesyonel Zımba Teli Özellikleri

Arrow AR214 6mm 1000 Adet Profesyonel Zımba Teli

1000 Adet 6mm ağır hizmet tipi zımba teli,

Özel olarak sivriltilmiş uçlar sayesinde sert malzemede bile yüksek performans sağlar,

Uzun ömürlü ve dayanıklılık için özel çelik malzemeden üretilmiştir,

Uyumlu Modeller: 5650B6, JT27, TT21, JT21CM

 Fiyat  bilgisi için