Arrow RH200S 2.5-5mm Profesyonel Perçin Tabancası + 120 Adet Perçin İncelemesi

Arrow RH200S 2.5-5mm Profesyonel Perçin Tabancası + 120 Adet Perçin İncelemesi

Arrow markalı perçin tabancası ve 120 adet perçin incelemesi yazımızda ürünün özellikleri kullanım alanları üretildiği malzeme dayanıklılığı hakkında bilgi vermeye çalışacağız.
Arrow markası 1929’da Amerika’nın New York eyaletinde kurulmuş olup o günden bugüne sektörün öncü firmalarından biri olarak üretim yapmaya devam etmektedir.
Dünyada en çok satan havalı zımba makinesi T 50 modelinin üreticisi olan Arrow ünvanını Bugün de Kimseye kaptırmamıştır.
İncelemekte olduğunuz ürün profesyonel perçin tabancası ve 120 adet Perçin konsepti ile piyasaya sürülmüş olan perçin tabancası setidir.
İçerisinde alüminyum perçin ve Çelik perçin bulunan tamamen Çelik gövde ile üretilmiştir. Üstün teknoloji mekanizmasıyla dayanıklı sağlam yapıya sahip bir üründür.
Sağlam yapısını destekler nitelikte özel kaplama İle üretilmiştir.
Plastik deri alüminyum kumaş oluklu boru havalandırma kanalı metal uygulamaları gibi birçok malzemenin üzerinde perçin uygulaması yapabilirsiniz.
Oyuncaklar pişirme kapları fırın tepsileri alüminyum kapılar pencereler metal dolaplarda farklı alanlarda kullanımı imkanı sunar ve buralarda perçin makinesi ile işlem yapabilirsiniz.
Ürünün içerisinde 4 adet değiştirilebilir burun bulunur farklı uygulamalarda kullanım imkanı sağlar.
Ergonomik ve kompakt tasarım sayesinde rahat tutuşa sahiptir.

Ürün kauçuk Kaymaz tutma kolu sayesinde rahat kullanım özelliğine sahiptir.

Kilitleme imkanı ile kullanılmadığı zaman güvenli bir şekilde saklayabilirsiniz. Uzun burun yapısı Ulaşılması zor alanlarda tarçın yapmanıza imkan tanır. Kolay perçin yükleme ve boşaltma için yaylı tutma yeri bulunmaktadır.

Arrow RH200S 2.5-5mm Profesyonel Perçin Tabancası + 120 Adet Perçin Özellikleri

Kullanılan Alüminyum Perçin ebatları: 2.5x3mm, 3x3mm, 3x6mm, 3x12mm, 4x3mm, 4x6mm, 4x12mm, 5x3mm, 5x6mm, 5x12mm

Kullanılan Çelik Perçin ebatları: 2.5x3mm, 3x3mm, 3x6mm, 3x12mm, 4x3mm, 4x6mm

Arrow RK6120 kodlu 120 parça perçin seti ile kullanım imkanı

Ürünün fiyat bilgisi için