Artı Tec 3000/3 22cm Aşı Makası İncelemesi

Artı Tec 3000/3 22cm Aşı Makası İncelemesi

Artı Tec 3000/3 22cm Aşı Makası İncelemesi isimli yazımızda  bir italyan markası olan  Artı Tec’in üretmiş olduğu aşı makasını detayları ile  inceleyeceğiz.

Bahçe  işlerinin ve  ağaç bakımının olmazsa  olmazı olan aşı yapma  sistemi zamanlı bir  işlemdir. Yılıın belli zamanlarında  meyve  ağaçlarına  vitamin ve  haşere  aşısı yapmak  gerekir. Böylelikle  sağlıklı mahsul almak mümkün olur.

Ağaçların aşılanması işlemi ise  profesyonel bir işlemdir. Yanlış yöntem ve ürünlerle yapılan aşılar  tutmamaktadır.

Aşı işleminin tutmaması üretici için hem maddi hem  de  fiziki külfete  dönüşür.

Aşılama işleminin kolay  ve profesyonel bir şekilde  gerçekleştirilmesi için tasarlanmış Artı Tec 3000/3 22cm Aşı Makası ile yaptığınız  aşılama işlemleri yüzde  doksan ile  yüzde  doksan dokuz tutar.

Artı Tec 3000/3 22cm Aşı Makası ile Doğru Aşılama Nasıl yapılır?

Ürün bir  italyan markasıdır. Kolay  kullanım için özellikle  tasarlanmış yapısı sayesinde  kullanıcıyı yormaz. Mevsiminde  dilerseniz gül dilerseniz meyve  ağaçlarına  ürünün yardımı ile  vitamin haşere vesaire  aşılarını yapabilirsiniz.

Aşı makasını doğru kullandığınız  takdirde ve  aşı yapılan yerleri silikon bant  ile  kapattığınızda  aşılar  yüzde yüze  yakın oranda  tutar.

Ürünün ağırlığı 1 kg  olup kullanıcı yormayacak hafifliğe  sahiptir.

Yongalı göz  aşısı , omega  aşısı işlemlerinde  tam performans  ile  geri dönüş alabileceğiniz  ürün sağlam  tasarıma  sahiptir.

Artı Tec 3000/3 22cm Aşı Makası Özellikleri

 Artı Tec 3000 Aşı Makası

Makas Tipi:Standart
Aşı Tipi:Omega / Göz /Yarma
Boy:22 cm

Ürünün özelliklerini yukarıdaki tabloda da görebiliriz.Ürünle alakalı daha detaylı bilgi almak fiyat  bilgisi ve  satın alma  işlemleriniz için aşağıdaki linke tıklayınız.

Fiyat bilgisi için