Kadife Halı Örtüsü Lastikli Yeni Model Halı Kılıfı 6 metrekare Ahs-1008

Lastikli ve yeni model olarak tasarlanmış bu halı örtüsü, kullanıldığı alanlarda son derece şık görünümler kazanılmasını sağlayacak desenlere sahip. Kadife kumaştan üretilmiş olan ürün, aynı zamanda 1 mm yüksekliğinde traşlanmış olma özelliğine sahip. Bu özel uygulama, ışığın kadife kumaş üzerinde, özel şovlar sergilemesine neden oluyor. Bu sayede halınızın çok canlı ve parlak ve aynı zamanda gümüşi bir görünüm kazanması sağlanmış. Uygulanan dijital baskılı ve özenle seçilmiş desenlerde bu özellikle birlikte,son derece zarif ve asil görünümlerin oluşmasını sağlamış. Kadife Halı Örtüsü Lastikli Yeni Model Halı Kılıfı 6 metrekare Ahs-1008, tüm detaylarıyla özel olarak ilgilenilerek oluşturulmuş bir ürün.

Lastikli olması kolay bir şekilde takılabilmesini ve istenildiği zaman yine kolayca çıkarılabilmesini sağlıyor. 6 metrekare olan tüm halılara yüksek uyumluluk gösterebilen ürün, aynı zamanda kaymaz tabanlı. Halınızla bir bütün oluşturan bu ürün, yine nefes alma özelliği gibi farklı bir özelliğe daha sahip. Bu sayede halılarınızın nefes alması sağlanarak, bu açıdan da korunmalarını sağlıyor. Dahası bu avantaj bakteri oluşumlarının da önüne geçiyor.

30 derecede ve ön yıkamada yıkanabilen halı örtüsü, kolayca çıkarılarak sıklıkla yıkanabiliyor. Yıkandığında renk atma konusunda garantisi olan halı örtüsü, canlılığından bir şey kaybetmediği gibi, ayrıca ütüde istemeyen bir yapıya sahip. Özel baskı türü, görünümü ve diğer özellikleriyle vazgeçilmezi bir ürün haline gelmiş ve yoğun bir şekilde talep görüyor. 6 metrekare olan halılar için, farklı desenlerden oluşan birkaç örnek alınarak, yaşam alanlarında birkaç farklı dekorasyonun oluşturulması kolaylıkla sağlanabiliyor.

Özel tasarımlardan hazırlanmış bir koleksiyon olan bu halı örtüleri, 6 metrekare olan halılar için hazırlanmış. İstediğiniz ve sahip olduğunuz halının boyutuna göre, çok çeşitli seçeneklere de sahip olan bir ürün yelpazesi bulunuyor.

Kadife Halı Örtüsü Lastikli Yeni Model Halı Kılıfı 6 metrekare Ahs-1008