Arzum Ar688 Mavi Claro Seramik Tabanlı Arzum Buharlı Ütü 2400Watt İncelemesi

Arzum buharlı ütü geliştirilmiş yüksek teknolojisi ve kullanım rahatlığı ile müşterilerin memnuniyetine sunulmuştur. Küçük ev aletleri konusunda Türkiye’de belli bir yere gelmiş olan Arzum, ütü konusunda da rakiplerinden bir adım öndedir. Geliştirdiği ütülerin hepsinde kullanım kolaylığını, eski modellere kıyasla daha geliştirilebilir olmasını ve buna benzer müşteri menfaatlerini gözeten Arzum diğer markalara oranla ütü konusunda çok daha iyi bir konumdadır. Bu ütülerden bir tanesi de seramik tabanlı buharlı ütüdür.

Arzum Ar688 Mavi Claro Seramik Tabanlı Buharlı Ütü 2400Watt Özellikleri

Arzum buharlı ütü türevi olan diğer buharlı ütülere göre daha büyük bir buhar gücüne sahiptir. Dakikada 120 gram gibi büyük bir buhar gücü ile çalışan bu ütü makinesi en zor kırışıklıkların bile buhar sayesinde rahatlıkla üstesinden gelmektedir. Şok buhar gücü sayesinde ütü yapmayı basit ve pratik bir hale getirmiştir. Buhar özellikleri arasından bir diğeri ise ütünün dikey konumda da buhar özelliğini kullanabilmesinden kaynaklanır. Dikey buhar özelliği ile de sık sık tercih edilir.

Ütü makinelerinde en sık rastlanan sorun kireçlenmedir. Kullanılan su ve geçen zaman beraberinde ütü makineleri kireçlenme yapabilir. Bu sorunu önlemek için Arzum ütü makinesinin kireçlenme önleyici bir sistemi bulunmaktadır. Bu sayede hem ütünün ömrü daha uzun olacak hem de daha kullanışlı bir ütüye sahip olunmuş olacaktır.

Arzum Ar688 Mavi Claro Seramik Tabanlı Buharlı Ütü 2400Watt Fiyatı

Arzum buharlı ütü seçenekleri arasında en iyilerinden biri olan bu ütünün fiyatı son derece uygundur. Buraya tıklayarak özel fiyat seçenekleri ve özel indirimlerden yararlanarak bu ütüyü daha uygun bir fiyata alabilirsiniz ya da fiyat bilgisi öğrenebilirsiniz.

https://www.ensonu.com/urun/arzum-ar688-mavi-claro-seramik-tabanli-buharli-utu-2400watt/