Sinbo Seb 5803 Yumurta Pişirme Makinesi Yumurta Haşlayıcı İncelemesi

SİNBO SEB 5803 Yumurta pişirme makinesi paslanmaz çelik kullanımı sayesinde sağlıklı ve uzun süreli kullanım sağlarken dilediğiniz vakit arzu ettiğiniz kıvamda yumurtalar pişirebilmeniz için ideal bir üründür.

Özellikler

Otomatik kapama ve güvenli devre kesici

Paslanmaz çelik ısıtma altlığı ve kapağı

Bir seferde 7 adete kadar yumurta haşlama

İsteğe bakılırsa katı yahut rafadan yumurta pişirme

Pişen yumurtanın hazır bulunduğunu bildiren alarm fonksiyonu

AC 230 V / 50 Hz / 350 W

garanti Süresi

Satın almış olduğunuz pişirme makinesi, fabrika, yapım ve işçilik hatalarına karşı 2 sene garanti kapsamındadır. Arızalanması durumunda Sinbo satın alan Hizmetlerini 08508116565 telefon numarasından arayarak  güvence belgeniz ve faturanız ile hakkınızı arayabilir, Ücret ödemeden Evden Eve Teknik Servis hizmetinden yararlanabilirsiniz. Bu hizmet Sinbo sorumluluğundadır, site mesuliyet kabul etmeyecektir. Sinbo evden eve teknik servis kampanya koşullarında değişiklik yapabilir ve kampanyayı önceden bildirmeksizin bitirme hakkını saklı tutmaktadır.

Yumurta haşlamanın en iyi yolu. Ne kadar çok yumurta – o denli az su şeklinde insana saçma gelen ama düzgün çalışan bir yöntemi var. Genelde maksimum 5 yumurta kapasitesi olan, içine yumurtanın haşlanmasını dilediğiniz kıvama bakılırsa belli ayarda su koyduğunuz süper makine. İçine koyulmuş olan su en fazlaca yarım çay bardağı kadar oluyor zira sudan çok buharla pişiriyor. Kayısı haşlanmış yumurta yapmak istediğinizde ayarı kaçırma derdi yok, süper bir buluş. Sadece yumurtaları makineye koymadan önce geniş taraflarını makinenin yanında verilen ufak iğne ile delik açmayı ihmal etmeyin.

Sinbo Seb 5803 Yumurta Pişirme Makinesi Yumurta Haşlayıcı Fiyatı

Yumurta pişirme makinesi ekonomik olarak almak isteyen kişiler buraya tıklayabilir.

https://www.ensonu.com/urun/sinbo-seb-5803-yumurta-pisirme-makinesi-yumurta-haslayici/