ATLAS ATCY25 Ceraskal HS Yuvarlak 2 Ton kapasite, 5m İncelemesi

Manuel olarak çalışma gerçekleştirmesi ile her alanda kullanıma uygun olan makara sistemli ceraskallar, fonksiyonel bir kullanım sağlar. Elektrik gereksinimi bulunmadan kullanılabilirliği bulunan ATLAS ATCY25 Ceraskal HS Yuvarlak 2 Ton kapasite, 5m ile her proje alanında çalışma gerçekleştirmek mümkün oluyor. Son derece pratik şekilde taşınabilmesi ve kurulabilmesi sayesinde her alanda yük kaldırma işlemleri daha rahat şekilde gerçekleştirilebiliyor. Yüksek ağırlığa sahip olan ürünlerin ve objelerin belirli bir mesafede kaldırılması ve farklı bir noktaya koyulması gerektiğinde son derece önemli bir kolaylık sağlıyor.

Bu tip ceraskal sistemleri sayesinde üretimde ve işleyişte önemli bir zaman ve güç tasarrufu elde edilebiliyor. Bu yüzden de kurumsal projeler açısından vazgeçilemez ürünler arasında yer alıyor. Yüksek kapasitesi ve dayanıklılığı ile tüm uzun vadeli ve yüksek performanslı projelerde dahi uzun süreli kullanım imkanı sağlıyor. Makara sisteminin basit tasarımı da son derece zahmetsiz ve sorunsuz bir kullanım gerçekleştirme fırsatı vererek, işlem hacminin artışına olanak sağlıyor.

ATLAS ATCY25 Ceraskal HS Yuvarlak 2 Ton kapasite, 5m Özellikleri

Portatif çalışma yapısı ile önemli bir kolaylık kazandıran Atlas ATCY25, 2 tona kadar ürün kaldırma fonksiyonuna sahiptir. Özellikle 2 ton ağırlığa kadar olan ürünlerin sabit biçimde 5 metre mesafeye kadar kaldırılması mümkün oluyor. Ürünlerin kaldırılması esnasında sallanması ve savrulması gibi olumsuz hususlara karşı yüksek dayanıklılığı ve dinamik tasarımı ile kaliteli önlemleri bulunuyor. 3 ton test yükü kapasitesi bulunduğu gibi metal alaşımlı fren balatası ile 5 metreye kadar olan mesafelerde yüksek hedef tutturma yüzdesi ile kaldırma işleminin durdurulması sağlanabiliyor. 20 kilogram brüt ağırlığa sahip olan ürünün güçlendirilmiş olan yüksek derece alaşımlı galvanize yük zinciri, uzun süreli ve yüksek potansiyelde kullanımı kaldıracak güç ve dayanıklılığa sahiptir.

ATLAS ATCY25 Ceraskal HS Yuvarlak 2 Ton kapasite, 5m fiyatı