ATLAS ATCY35 Ceraskal HS Yuvarlak 3 Ton kapasite, 5m İncelemesi

Ceraskal sistemleri ile birlikte artık ürün taşımada önemli bir zaman tasarrufu elde edilebiliyor. Ürün kaldırma işlemlerinin daha güvenli ve daha dinamik bir yapıya büründürülmesi açısından ATLAS ATCY35 Ceraskal HS Yuvarlak 3 Ton kapasite, 5m önemli avantajlar sağlıyor. Geniş sektör yelpazesinde kullanım gerekliliği bulunan celaskal sistemlerine yüksek dayanıklılık ve fonksiyonellik kazandırıyor. Manuel yapıda kullanımı bulunan ürünün, elektrik bağlantısı gerektirmediğinden her ortamda rahatlıkla kullanılabilmesine olanak veriyor.

Ürünün dinamik ve güçlü yapısı sayesinde mevcut tonaj kapasitesine kadar ürünlerin kaldırılabiliyor. 5 metre gibi yüksek bir mesafeye kadar ton ağırlıkta olan ürünlerinde dahi kolaylıkla kaldırılabilmesine yardımcı oluyor. Sektörel olarak hızlı ve güvenli işlem imkanı sağlamasından dolayı tüm kurumsal yapılar ve projeler için gereklilik teşkil ediyor.

ATLAS ATCY35 Ceraskal HS Yuvarlak 3 Ton kapasite, 5m Özellikleri

3 tona kadar her tür ürünün rahatlıkla ve güven içerisinde kaldırılabilmesine yardımcı oluyor.3 tona kadar olan tüm ürünlerin 5 metre mesafeye kaldırılmasında hiç zorlanmadan çalışma gerçekleştirebiliyor. Yuvarlak yapıdaki makara sisteminin çift yönlü dönüş gerçekleştiren güçlendirilmiş zincirleri ile herhangi bir güvenlik riski oluşmadan ürünlerin 5 metreye kadar kaldırılabilmesi mümkündür. 4.5 ton kapasitesinde test yükü bulunmasının dışında ucundaki yüksek dayanıklılığa sahip olan kancası ile her türlü ürünün dayanıklı zincirleri ile rahatlıkla kaldırılabilmesine olanak veriyor.

Atlas ATCY35 ceraskalın temel ağırlığı ise 31.4 kilogramdır. Metal alaşım fren balatası bulunduğundan 5 metreye kadar olan tüm mesafelere sorunsuz kaldırım imkanı sağlıyor. Çift fren sistemi bu konuda en hassas çalışma imkanı sağlıyor. Yüksek derece alaşımlı galvaniz yük zinciri ise uzun süreli ve yüksek potansiyelde ürün kaldırma gerçekleştirilmesine yardımcı oluyor. Basit temeldeki zincir yapısı sayesinde zincir karışması ya da ürünün taşıma sırasında savrulması gibi riskleri ortadan kaldırıyor.

ATLAS ATCY35 Ceraskal HS Yuvarlak 3 Ton kapasite, 5m fiyatı