ATLAS ATDP800 Çift Makaslı Platform, Kaldırma Kapasitesi 800kg İncelemesi

Yük kaldırma ekipmanları sınıfında yaygın kullanıma sahip olan çift makaslı platform sistemleri, geniş bir kullanım yelpazesine sahiptir. Farklı yapılarda ve ölçülerdeki ürünlerin kaldırılmasına olanak vermesi ve tekerlekli yapısı çok geniş alanlarda kullanıma uygun olmasını sağlıyor. Kullanımı için geniş sektör çeşitliliği bulunan çift makaslı platform sistemlerinin çift makas sistemi yüksek ağırlıktaki ürünleri güvenle kaldırılmasına yardımcı oluyor. Kaldırılan ürünlerde özel kilitleme sistemi sayesinde güvenliğin her zaman en önemli husus olması sağlanıyor. Ayrıca makaslı platform olarak çift makas sistemine sahip olması kaldırılacak ürünlerin kapasitesinin daha yüksek olmasını da sağlıyor. Daha minimal ölçüleri, çift makas sisteminin sağladığı dinamikle daha ağır ürünlerin dahi kaldırılmasına yardımcı oluyor. ATLAS ATDP800 Çift Makaslı Platform, Kaldırma Kapasitesi 800kg ürünü ise kaldırabildiği 800 kilogramlık yük yapısı ile en somut örneklerden birisini oluşturur.

Farklı ölçülerdeki 800 kilograma kadar ağırlıktaki birden fazla ürünü ya da tek bir 800 kilogramlık ürünü kaldırabilmeye yardımcı olur. Farklı kaldırma mesafeleriyle çok daha hassas bir çalışma gerçekleştirilebiliyor. Özellikle de dayanıklı tekerlek yapısı sayesinde farklı zeminlerde dahi rahat ve sorunsuz bir çalışma gerçekleştirilmesine yardımcı oluyor. Ürünün tekerlek yapısının dayanıklı olması zemine uygun olduğu gibi aynı zamanda da taşıma işlemlerinin daha basit biçimde yerine getirilmesine olanak verir.

ATLAS ATDP800 Çift Makaslı Platform, Kaldırma Kapasitesi 800kg Özellikleri

Çift makaslı sistem yapısı sayesinde 800 kilograma kadar ağırlığı bulunan ürün ya da ürünlerin aynı anda kaldırılması mümkündür. Atlas ATDP800 çift makaslı platform ürünü 800 kilogramlık kaldırma kapasitesi kadar 1025 milimetrelik kaldırma kapasitesine sahiptir. Maksimum 1500 milimetreye kadar sarsıntısız ve dengeli biçimde 800 kilogramlık ürünlerin kaldırılması mümkündür. Dayanıklı 150 milimetrelik çapa sahip olan tekerlekleri sayesinde de 800 kilogramlık ürünlerin dilenen mesafelerde taşınmasına yardımcı oluyor.

ATLAS ATDP800 Çift Makaslı Platform, Kaldırma Kapasitesi 800kg fiyatı