ATLAS ATHC15 Hubzug, Cırcır Kollu, 1.5 Ton kapasite İncelemesi

Hubzug, yüksek ağırlığı bulunan ürünlerde temel olarak yer değişimi sağlayan sistemlerden birisidir. Sınıfında bulunduğu ceraskallardan ise farklı olarak yatay pozisyonda çalışma gerçekleştirir. Bunun nedeni ise ürünün iki ürünün birbirlerine yakınlaştırılmasını temel alan bir fonksiyonunun bulunmasıdır. İki ağır ürünün belirli noktalarından zincir ile bağlandıktan sonra zincirli çektirme olarak da isimlendirilen hubzug ile yakınlaştırılması mümkündür. ATLAS ATHC15 Hubzug, Cırcır Kollu, 1.5 Ton kapasite ürünü, bu konuda yüksek fonksiyonelliği ve kalitesi ile çalışma alanları açısından ideal bir kullanım sunuyor.

Çok geniş kullanım yelpazesinin bulunması çerçevesinde her türlü sektörde kullanılabilir. İş güvenliğini oluşturacak biçimde ağır tonaja sahip olan ürünlerin dahi birbirleri ile yakınlaşmaları tamamen güvenli olması bu ürünle sağlanabiliyor. Bu yüzden de modern çalışma dünyasında hubzug ve ceraskal sınıfı diğer ürünler iş güvenliği ve üretim performansı artışı açısından çok önemlidir.

ATLAS ATHC15 Hubzug, Cırcır Kollu, 1.5 Ton kapasite Özellikleri

8.5 kilogram ağırlığı ile rahat taşınabilirliği bulunan Atlas ATHC15 ürünü, 1.5 tona kadar olan ürünler için çalışma gerçekleştirebiliyor. 1.5 metreye kadar uzayabilen standart zincir boyuyla da geniş bir alana çalışılmasına yardımcı olur. Ayrıca üründeki test yükü için belirlenen 2.25 tonluk bir kapasite sınırlaması da mevcuttur. Oldukça hassas olan dişli kutusu sayesinde cırcır kolu ile yapılan çalışmaların daha hassas biçimde olmasını sağlıyor. Böylelikle istenen hedef ve noktanın uğraşılmadan tutturulması açısından yüksek bir yüzde performansı ortaya koyabiliyor. Güçlendirilmiş gövde, kanca ve zincir yapısı sayesinde her türlü ürüne yönelik kullanılabiliyor. Özellikle uzun süre devamlı yüksek performanstaki kullanımlarında dahi yıpranma payı çok düşük olduğundan, kullanım ömrü oldukça uzun oluyor. Ergonomik tasarım özellikleri sayesinde de son derece rahat şekilde kullanım potansiyeli oluşturarak, çalışmaların daha rahat ve daha güvenli olmasını sağlıyor.

ATLAS ATHC15 Hubzug, Cırcır Kollu, 1.5 Ton kapasite fiyatı