ATLAS ATHC25 Hubzug, Cırcır Kollu, 2.5 Ton kapasite İncelemesi

Ceraskal sistemleri modern yüzyıl dünyasında kurumsal sektörlerde önemli çalışma kolaylıkları ve fırsatları sağlar. Bu tip ürünlerden olan hubzug ürünleriyle de artık özel işlemlerde etkin çözümler elde edilebiliyor. ATLAS ATHC25 Hubzug, Cırcır Kollu, 2.5 Ton kapasite ürünü sayesinde yüksek tonajlı ürünlerin dahi birbirlerine basit ve hızlı şekilde yakınlaştırılması sağlanabiliyor. Çok geniş kullanılabilirlik yelpazesi bulunduğundan modern toplumlarda çok farklı sektörlerde yaygın kullanımı bulunur. Yüksek dayanıklılığı ve fonksiyonelliği sayesinde ürünle ağır ürünlerin birbirleri arasındaki mesafesinin kısaltılması ve hatta yan yana gelmeleri sağlanır. Cırcır kol özelliği bu ürünlerin daha rahat ve daha kolay şekilde kullanılabilir olmasını sağlıyor. Çünkü kolun hassas dişli yapısı sayesinde daha düşük efor harcamasıyla işlemlerin başarılı şekilde tamamlanabilmesi mümkün oluyor.

Nakliyesi basit şekilde gerçekleştirilerek, açık alanlardaki proje çalışmalarında da sağlayacağı zaman ve efor tasarrufundan tüm sektörlerde etkin bir şekilde yararlanılmasını sağlıyor. Bu yüzden de modern toplumlarda pek çok sektör açısından son derece gereklilik teşkil eden ürünler sınıfında yer alarak, yoğun kullanıma sahiptir

ATLAS ATHC25 Hubzug, Cırcır Kollu, 2.5 Ton kapasite Özellikleri

Ürünün uygulanabilir en yüksek kapasitesi 2.5 ton olarak belirlenmiştir. Son derece hassas bir dişli kutusunun bulunması cırcır koluyla daha hassas çalışmaların gerçekleştirilebilmesine yardımcı oluyor. 1.5 metreye kadar uzayan standart zincir boyu ile de geniş bir alanda çalışma gerçekleştirilebiliyor. Fiziki brüt ağırlığı 14.1 kilogram olan Atlas ATCHC25 ürününde test yükü için belirlenmiş olan en yüksek kapasite ise 3.75 ton olarak belirlenmiştir. Tamamen güçlendirilmiş ve dayanıklı bir gövdesi bulunur. Güçlendirilen dişli ve zincir yapısına sahip olması ile yüksek performanslı çalışmalarda da her zaman etkin sonuçlar alınabiliyor. Özellikle de yüksek performanslı kullanımlarda dahi kesintisiz uzun süreli kullanımın en güvenli şekilde gerçekleştirilebilmesine yardımcı olacak bir dayanıklılık ve sistem dizaynı mevcuttur. Portatif tasarımı sayesinde de her proje çalışması için kullanılabilir olmasını sağlarken, bunun için her alana rahatlıkla taşınabilirliği de bulunuyor.

ATLAS ATHC25 Hubzug, Cırcır Kollu, 2.5 Ton kapasite fiyatı