ATLAS ATHC5 Hubzug, Cırcır Kollu, 5 Ton kapasite İncelemesi

Ağır yüke sahip olan malzemelerin bulunduğu çalışma alanlarında, ürünlerin hareketinin sağlanabilmesi açısından ceraskal ve hubzug gibi sistemler önemli bir etkiye sahiptir. Temel olarak ceraskal ürünlerinden farklı olarak yatay pozisyonda çalışan hubzug ile artık yüksek ton değerlerine sahip olan ürünlerin birbirlerine yakınlaştırılması daha basit şekilde sağlanabiliyor. ATLAS ATHC5 Hubzug, Cırcır Kollu, 5 Ton kapasite ile yüksek tonajlı ürünlerin yatay biçimde birbirlerine yakınlaştırılması mümkün oluyor.

Özel sistemi sayesinde bu işlemlerin ürünlerin ağır tonajlarına karşı yüksek mesafelere kaldırılması gerekliliğini de ortadan kaldırıyor. Her iki uçtan da özel şekilde bağlanan ürünler, cırcır kollu yapısı sayesinde son derece rahatlıkla birbirlerine yakın mesafelere taşınabiliyor.

ATLAS ATHC5 Hubzug, Cırcır Kollu, 5 Ton kapasite Özellikleri

Son derece sağlam ve güçlendirilmiş gövde yapısına sahip olan Atlas ATHC5 Hubzug ürünü, 5 ton kapasiteye kadar rahatlıkla çalışma imkanı sağlamaktadır. Test yük kapasitesi 7.5 ton olarak belirlenen ürünün, ergonomik tasarımı da daha rahat bir tutuş ve kavrama imkanı saplıyor. Cırcır kolu sayesinde işlevlerini daha basit şekilde yerine getirebiliyor. Cırcır kolun uzun süreli yüksek tonajlı ürünlerdeki yoğun performanslı kullanımlarda dayanıklılık gösterecek şekilde güçlendirilmiştir. Cırcır kolu sayesinde birbirine zinciriyle bağlanmış olan ağır yükler daha düşük efor ve daha basit işlem ile birbirlerine daha yakın mesafelere kısa süre içerisinde taşınabiliyor. Özellikle hassas dişli kutusu sayesinde en hassas düzeyde çalışma gerçekleştirilebiliyor. Bu sayede ağır yük grubunda bulunan ürünlerin hareketinde en hassas hareketlerin elde edilebilmesi mümkün oluyor. 1.5 metreye kadar uzayan zincir boyu ile 5 ton kapasiteli yüklerde dahi geniş bir çalışma alanı imkanı sağlıyor. Ürünün mevcut fiziksel ağırlığı ise 22.5 kilogram düzeyindedir. Bu ağırlığıyla oldukça rahat ve portatif şekilde her çalışma alanına nakliye edilebiliyor.

ATLAS ATHC5 Hubzug, Cırcır Kollu, 5 Ton kapasite fiyatı