ATLAS ATM03 Manyetik Kaldıraç, 300kg İncelemesi

Yük kaldırma sistemlerinde daha modern çözümler için son yıllarda manyetik kaldıraç teknolojisi kullanılıyor. Firmaların çalışmalarını daha güvenli ve daha konforlu şekilde gerçekleştirebilmesine yardımcı olan manyetik kaldıraçlar ile artık yük kaldırma daha kolay hale geliyor. Manyetik etki alanının yüksek güçteki kapasitesinden yararlanılan bu çalışmalar sayesinde ürün kaldırma işlemleri daha hızlı tamamlanabiliyor. Ancak manyetik kaldıraç sistemlerinde manyetik etki gücüne göre değişen farklı kaldırma kapasiteleri bulunuyor. Yani manyetik güç ile yapılan yük kaldırma çalışmalarında standart bir kaldırma kapasitesi limiti bulunmuyor. Bu noktada üründe bulunan manyetik güç ve buna bağlı kaldırma kapasitesi etkili rol üstleniyor. Bu yüzden de işletmelerin ve markaların yük kaldırmada manyetik güçten faydalanmak istediklerinde mutlaka kaldıracakları ürünün ağırlık kapasitesine uygun modelleri seçmeye dikkat etmeleri gerekir. Söz konusu etkenler göz önüne alındığında kapasite sınıfında lider konumda bulunan ATLAS ATM03 Manyetik Kaldıraç, 300kg ürünü 0.3 tona kadar konforlu ve güvenli kaldırma sağlıyor.

300 kilograma kadar olan ağırlık kapasitesine sahip olan ürünlerin kaldırılması için son derece ideal bir kaldıraç modeli konumunda bulunuyor. Yük kaldırma ekipmanları arasında son derece popüler olan manyetik kaldıraç sistemlerinden herkesin faydalanabilmesine yardımcı oluyor.

ATLAS ATM03 Manyetik Kaldıraç, 300kg Özellikleri

Manyetik kaldıraç sistemlerinde kaldırılacak ürünün yapısal özellikleri de önemli bir etki oluşturuyor. Özellikle de ürünün düz ya da yuvarlak yüzey formuna sahip olması bu  konuda çok etkilidir. Bu sebeple Atlas ATM03 manyetik kaldıraç kaldırma kapasitesinde değişiklik oluşmasına yol açıyor. Buna göre düz yüzeye sahip olan ürün gruplarında kaldırma kapasitesi ATM03 için 300 kilogram düzeyindedir Yuvarlak yüzey formuna sahip olan ürünlerde ise bu kapasite yarı yarıya düşerek 150 kilogram kapasitesine düşüyor. Bu nedenle de bu tarz kapasite değişkenlerinin göz önünde bulundurularak, manyetik kaldıraç seçimi yapılmalıdır.

ATLAS ATM03 Manyetik Kaldıraç, 300kg fiyatı