ATLAS ATM10 Manyetik Kaldıraç, 1000kg İncelemesi

Manyetik teknoloji sayesinde ürün kaldırma işlemleri artık daha modern yapıda gerçekleştirilebiliyor. Ürünlerin herhangi bir bağlantıya gerek olmadan doğrudan manyetik akış çerçevesinde kaldırılmasına olanak veriyor. Bu tip modern ve yeni nesil manyetik kaldıraç sistemleri, dünyada ve Türkiye’ de pek çok farklı sektörde etkin şekilde kullanılıyor. Farklı kapasite seçenekleri ile farklı güç etkileri ortaya koyabilen manyetik kaldıraçlar sayesinde farklı yüzeylere sahip olan ürünleri rahatlıkla kaldırabilmek mümkün oluyor. Ancak manyetik etki kapasitesinin güçlü olması ve düzenlenebilir olması bu aşamada çok önemli bir olgudur. ATLAS ATM10 Manyetik Kaldıraç, 1000kg ürünü, bu konudaki yüksek performansı sayesinde 1 tona kadar ürünlerin rahatlıkla kaldırılmasına yardımcı oluyor.

Ürün üzerinde yaratmış olduğu ferromanyetik etki alanı çerçevesinde ürünün havaya kaldırılması sağlanabiliyor. Pratik bir kullanıma sahip olan ürünün çelik yüzey üzerine koyulması gerekir. Ayarlanan ferromanyetik etki kapasitesi yanındaki kolu yardımıyla düzenlenebiliyor. Böylelikle son derece pratik ve kolay şekilde ağır kapasiteli ürünleri dahi kaldırabilmek mümkün oluyor.

ATLAS ATM10 Manyetik Kaldıraç, 1000kg Özellikleri

Atlas ATM10 manyetik kaldıraç ürünü, 300 milimetre uzunluk ve 148 milimetre genişlik ile ürün üzerinde geniş bir etki alanı oluşturabiliyor. Bu noktada güçlü manyetik kapasitesi de önemli bir etki oluşturuyor. Ancak kaldırılacak yüzeyinin düz ya da yuvarlak olması, kaldırabileceği ağırlık kapasitesi açısından değişkenlik göstermektedir. Buna göre Atlas ATM10 manyetik kaldıraç düz zeminlerde 1000 kilogram yani 1 tona kadar kaldırma kapasitesine sahiptir. Ayrıca yuvarlak zeminler üzerinde 500 kilogram yani yarım ton (0.5 ton) düzeyinde ağırlık kaldırma kapasitesi bulunur. Kaldırılan ürünün biçim yapısına göre de değişkenlik göstermekte olan bu ağırlık kapasitesi sayesinde farklı sektörlerdeki ürün kaldırma ihtiyaçlarına etkin yanıt oluşturulabilmektedir. Atlas ATM10 manyetik kaldıracın ağırlığı ise 40 kilogramdır. Bu sayede son derece rahat bir şekilde her alandaki kullanıma yönelik taşınabiliyor.

ATLAS ATM10 Manyetik Kaldıraç, 1000kg fiyatı