ATLAS ATM15 Manyetik Kaldıraç, Kaldırma Kapasitesi düz malzeme 1500kg İncelemesi

Gelişen teknoloji mekanik temel ile bir araya gelerek, modern dünyada sektörel ihtiyaçlara yanıt veriyor. Özellikle ağır kapasiteli ürün kaldırma işlemleri açısından önemli bir avantaj sağlayacak manyetik kaldıraç sistemleri öne çıkıyor. Manyetik etki alanından faydalanılarak ağır kapasiteli ürünlerin daha sağlıklı bir şekilde kaldırılmasına yardımcı olunuyor. Manyetik kaldırma kapasitesi sayesinde işlemler daha sorunsuz şekilde yürütülebiliyor. Bununla birlikte de ürün ve iş güvenliğinin en yüksek seviyede sağlanması da mümkün oluyor. ATLAS ATM15 Manyetik Kaldıraç, Kaldırma Kapasitesi düz malzeme 1500kg ürünü, ferromanyetik sistem rahatlığından yararlanabilme imkanı sağlıyor.

Farklı kullanım alanlarına yönelik olarak farklı kullanım kapasitesi ve seçenekleri bulunan ürünün yan tarafında bulunan kol ve yüzük ile ferromanyetik değişimlerin gerçekleştirilmesi sağlanabiliyor. Böylelikle ürünlerin belirli mesafeye kaldırılmaları sırasında en yüksek dayanıklılığın ve performansın elde edilebilmesi mümkün oluyor.Kullanım alanına göre farklı kaldırma kapasitesine sahip olan manyetik kaldıraç pek çok farklı sektörde kullanılmaktadır.

ATLAS ATM15 Manyetik Kaldıraç, Kaldırma Kapasitesi düz malzeme 1500kg Özellikleri

Düz ve yuvarlak zeminler üzerinde oluşturmuş olduğu manyetik gücün değişkenlik gösterebilmesi nedeni ile performans ve verimliliği açısından da değişkenlik meydana geliyor. Buna göre Atlas Atm15 manyetik kaldıraç ürünü ile düz zemin ve yuvarlak zeminde farklı kapasite oluşturuyor. Düz malzeme yapısına sahip olan ağır ürünlerde 1.5 ton yani 1500 kilograma kadar kaldırma kapasitesi bulunur. Yuvarlak yapılı bir yüzeye sahip olan ürünlerde ise 0.75 ton yani 750 kilogram kapasiteye kadar kaldırma kapasitesi bulunur. Bu şekilde değişken bir kaldırma kapasitesi aralığına sahiptir. Ayrıca manyetik kaldıraç ürünün uzunluğu 385 milimetre olurken, genişliği ise 178 milimetre düzeyindedir. 65 kilogram ağırlığa sahip olan ürün, bu yönüyle de çok daha sabit bir tutuş ve kavrama imkanı oluşturur. Bu durumda savrulma ve sarsıntı olmadan ağır yük kapasitesine sahip olan ürünlerin belirli mesafede kaldırılmasına olanak veriyor.

ATLAS ATM15 Manyetik Kaldıraç, Kaldırma Kapasitesi düz malzeme 1500kg fiyatı