ATLAS ATM50 Makine Krikosu, Kapasite 5 Ton İncelemesi

Yük kaldırma ekipmanları sayesinde sanayi ve fabrika çalışmalarında önemli bir iş gücü ve zaman tasarrufu oluşturulabiliyor. Özellikle de ciddi seviyede ağırlığı bulunan ürünlerin, ekipmanların ya da makinelerin kaldırılmasını sağlıyor. Bu tür yük kaldırma ekipmanları sektörel olarak firmalara önemli avantajlar teşkil ediyor. Bu çerçevede de yük kaldırma ekipmanları arasında hidrolik sistem avantajlarından yararlanmakta olan kriko sistemleri öne çıkıyor. ATLAS ATM50 Makine Krikosu, Kapasite 5 Ton ürünü, yüksek kaldırma kapasitesine hidrolik sistemin işlevselliği ile ulaşıyor. Son derece minimal ölçüleri ile düşük alan kaplama gerçekleştirmesi her alanda kullanımının uygun olmasını sağlıyor. Sanayi, fabrika ya da tersane gibi ağır ürün yelpazesinin bulunduğu çalışma alanlarında ürün ya da makine kaldırma işlemlerinin 5 tona kadar sorunsuzca gerçekleştirilmesine yardımcı oluyor.

Hızla gerçekleştirilebilen kurulumu sayesinde kısa süre içerisinde kullanıma hazır hale geliyor. Sık sık bakım işlemlerine gereksinim bulunmadan, en yüksek performansta uzun süreler kullanımı gerçekleştirilebiliyor. Ürünün yüksek kaldırma kapasitesinin yanı sıra mevcut ağırlığının 25 kilogram olması sayesinde mobil olarak her çalışma alanına rahatlıkla nakliye edilmesine olanak veriyor. Böylelikle kurumsal olarak çok daha geniş yelpazede kullanımının gerçekleştirilmesi mümkün oluyor.

ATLAS ATM50 Makine Krikosu, Kapasite 5 Ton Özellikleri

Yüksek kaldırma kapasitesi sayesinde 5 tona kadar olan ürünlerin ve makinelerin kaldırılması için uygun bir makine kriko modelidir. Atlas ATM 5 tonluk makine krikosu 25 kilogram ağırlığı ile ürünlerin ve makinelerin kaldırılması işlemleri sırasında en yüksek denge kabiliyetinin ortaya koyulmasına yardımcı oluyor. Bununla birlikte ürünün hassas kaldırma mesafesi oluşturma imkanı sağlayan tırnak kaldırma aralığının geniş olması da işlemlerin daha rahat gerçekleştirilmesine yardımcı oluyor. Bu çerçevede de üründe uygulanan tırnak kaldırma aralığı  25 milimetre gibi minimal bir seviden başlayarak, 230 milimetre gibi oldukça geniş bir aralığa çıkartılması mümkündür.

ATLAS ATM50 Makine Krikosu, Kapasite 5 Ton fiyatı