ATLAS ATP300 Makaslı Platform, Kaldırma Kapasitesi 300kg İncelemesi

Makaslı platform ürünleri, günümüzde ürün kaldırma ekipmanları arasında en sık tercih edilen ürünlerdir. Paket taşıma ihtiyaçlarında yüksek ağırlıktaki ürünlerin kaldırabilmesi ile önemli bir iş kolaylığı oluşturmaktadır. İç ve dış mekan kullanımına uygun özellikleri bulunur. Böylelikle her türlü çalışmada ve projede sorunsuz bir şekilde paket taşıma işlemleri için kullanılabilir. Farklı ağırlık kaldırma kapasiteleri ile kaldırılacak ürünlerin niteliklerine göre uygun model seçenekleri bulunur. Makaslı platform ürünleri genel olarak ağır sanayi sektörlerinde kullanıldığı gibi günümüzde pek çok farklı sektör ve alanda da kullanımı gerçekleştirilebiliyor. Bu konudaki geniş fonksiyonelliği önemli bir artı oluşturuyor. ATLAS ATP300 Makaslı Platform, Kaldırma Kapasitesi 300kg ürünü 300 kilograma kadar olan yük kaldırma kapasitesiyle önemli bir kolaylık sağlıyor.

Yüksek kaldırma kapasitesinin dışında bu kapasitedeki ürünlerin daha rahat bir şekilde taşınmasına yardımcı olacak dinamik bir tekerlek sistemi bulunuyor. Ağır yüklerde de paket taşıma işlemlerinin sorunsuz şekilde yerine getirilmesini sağlayacak yapıda özel tekerlek yapısı mevcuttur. Bu sayede taşıma sırasında ortaya çıkabilecek olumsuz durumların önceden önlenebiliyor.

ATLAS ATP300 Makaslı Platform, Kaldırma Kapasitesi 300kg Özellikleri

Makaslı platformun 300 kilogramlık yük kaldırma kapasitesi sayesinde pek çok farklı sektördeki ürün ve ekipmanın rahatlıkla kaldırılması ve taşınması sağlanabiliyor. Bununla birlikte ürünün maksimum kaldırma yüksekliğinin 900 milimetre olması sayesinde çok geniş yelpazede ürün kaldırma ve taşıma gerçekleştirilebiliyor. Kaldırma yüksekliği 560 milimetre olduğu gibi minimum masa yüksekliği 560 milimetre seviyesindedir. Bu şekilde çok daha hassas bir kaldırma mesafesi oluşturulması sağlanabiliyor. Ürünün kendi standart yüksekliği 970 milimetre olduğu gibi uzunluğunun da 925 milimetre olması sayesinde her alanda kullanıma uygundur. Ürünün 300 kilogramlık kapasitesi ile kaldırılabilen ürünlerde 950*530*290 milimetre ölçüleri uygundur.Ürünün mevcut standart ağırlığı ise 84 kilogram olması taşımayı daha da kolay hale getiriyor.

ATLAS ATP300 Makaslı Platform, Kaldırma Kapasitesi 300kg