ATLAS ATŞK32 Hidrolik Şişe Kriko, Kapasite 32 ton İncelemesi

Ürün kaldırma ekipmanlarında kriko ürün grupları, hidrolik sistem teknolojisinden faydalanarak, düşük boyutlarıyla yüksek kapasitede kaldırma performansı sağlıyor. Bu sebeple de pek çok sektörel alanda yaygın olarak kullanılan kaldırma ekipmanları arasında kendisine yer buluyor. Yüksek potansiyeli bulunan ve tonaj değeri çok yüksek olan ağır ürünlerin dahi son derece basit ve etkin biçimde belirli mesafelerde kaldırılabilmesi açısından etkin sonuçlar ortaya koyuyor. Diğer kaldırma ürün gruplarına nazaran daha minimal ve daha hafif yapısına karşın oldukça yüksek düzeyde bir kaldırma potansiyeli bulunuyor. ATLAS ATŞK32 Hidrolik Şişe Kriko, Kapasite 32 ton ürünü sayesinde düşük alan kaplamayla yüksek kapasitede ürün kaldırma işlemleri gerçekleştirilebiliyor.

Çalışma alan ve sınıfı çerçevesinde ürünün 32 tona kadar ulaşan kaldırma kapasitesi sayesinde önemli bir kolaylık elde edilebiliyor. Hidrolik sistemin getirmiş olduğu avantajlar ile kaldırılacak ürünün boy ve niteliği fark etmeksizin rahatlıkla etkin ve güvenilir bir kaldırma işlemi gerçekleştirilebiliyor. 17.6 kilogram gibi çok hafif yapısı sayesinde her alana taşınması ve kurulum işlemleri oldukça basit bir şekilde gerçekleştirilebiliyor. Bu şekilde ürünün aktif şekilde kullanımı çok hızlı bir şekilde sağlanabiliyor. Hafif ve ergonomik yapısı altında bulunan hidrolik sistem avantajları sayesinde fazla yer kaplamadan pek çok farklı ürün sınıfında kaldırma çözümleri oluşturuyor.

ATLAS ATŞK32 Hidrolik Şişe Kriko, Kapasite 32 ton Özellikleri

Portatif ve pratik kullanım imkanı bulunan Atlas hidrolik şişe krikonun genel toplamda 32 tona kadar yük kaldırma kapasitesi bulunuyor. Hidrolik sistem yapısının kaldırılan ağırlığın önemli kısmını deaktif etmesi sayesinde kaldırma potansiyeli bu denli yüksek seviyelerde oluyor. Ayrıca ürünün hidrolik kapasitesi sayesinde 32 tona kadar olan ürünlerde yerden 180 milimetreye kadar mesafede kaldırma işlemi gerçekleştirilebiliyor. Bu durumda özellikle sektörüne yönelik olarak kaldırılan ürünün altına rahat ve güvenli bir erişim imkanı teşkil ediyor.

ATLAS ATŞK32 Hidrolik Şişe Kriko, Kapasite 32 ton fiyatı