Bioxcin Genesis Şampuan Yağlı Saçlar 3 Al 2 Öde İncelemesi

Bioxcin Genesis Şampuan, saçları ile ilgili problem yaşayan ya da saçlarını korumak isteyenler için içeriği güçlendirilmiş tamamen bitkisel bir şampuandır. Amino Acid Complex, Biotinyl-GHK ve Biocomplex B11 aktifleri içerikleriyle saç yıpranmalarının önüne geçer ve düzenli kullanımda saç foliküllerinin güçlenmesini sağlayarak saç oluşumunu destekler.

Saç köklerine nüfuz ederek saçları güçlendirmeye destek sağlar.

Salicylic acid, amino asitler ve biotinyl- GHK içeren desteklenmiş yeni içeriği ile saçların sağlık ve direncini arttırmaya destek sunar.

Faydası ve güvenilirliği yapılan klinik testler sayesinde ispatlanmıştır.

Bitkisel kaynaklıdır. Herhangi bir yan tesir oluşturmadığı yapılan çalışmalarda kanıtlanmıştır.

Reklendirici , paraben, mineral oil, phenoxyethanol ve silikon içermemektedir.

Bioxcin genesis şampuanın kuru normal, yağlı, kepekli saçlar ve stres kaynaklı dökülmelere karşı özel olarak üretilen dört çeşidi bulunmaktadır.

Bioxcin Genesis  Yağlı Saçlar İçin Kullanım Şekli

Islak saça hafifçe masaj yaparak uygulayın. Peşinden iyice durulayınız. Günlük kullanıma uygundur. Saç dökülmesine yönelik etkin neticeler elde etmek için düzenli kullanımı tavsiye edilmektedir. Daha etkili sonuçlar için bioxcin serum ile kullanılması önerilmektedir.

Bioxcin Genesis  Yağlı Saçlar İçin meydana getirilen Etkinlik Testlerinde;

Bioxcin Genesis  Yağlı Saçlar için belli bir düzende ve süreklilikle kullanılması Genesis teknolojisi’nin saç dökülmesine karşı yardımcı olduğu, zayıflamış saç köklerine işleyip tutunarak saçı canlandırmada önemli rol oynadığı, güçlülük, ışıltı ve dolgunluk kazandırmaya yardımcı olduğu kanıtlanmıştır.

Bioxcin Genesis  Yağlı Saçlar İçin yapılan Güvenilirlik Testlerinde;

Ürünün kullanımının ardından saç melanininde değişikliğe neden olmadığı, irritan ve/ ya da alerjik bir reaksiyona sebebiyet vermediği, cilt yağ ve rutubet dengesini korumaya yardımcı olduğu, pH değerinin saç derisine ve cilde uyumlu olduğu, derinin organik florasını korumaya yardımcı olduğu, uygulama sonrası sistemik etkisinin olmadığı, dermatolojik olarak emin olduğu kanıtlanmıştır.

Bioxcin Genesis Yağlı Saçlar İçin 3 Al 2 Öde ürün Fiyatı

Yağlı saçlar için şampuanı satın almak isteyen kişiler buraya tıklayarak ekonomik bir alışveriş yapabilir.

https://www.ensonu.com/urun/bioxcin-genesis-sampuan-yagli-saclar-3-al-2-ode/