Black&Decker FSMP20 Mikro Fiber Paspas Bezi İncelemesi

Mikrop ve bakterilere karşı en güçlü temizliği sağlayan buhar teknolojisini kullanan Black&Decker buharlı temizlik makinasına özel olarak geliştirilen mikro fiber paspas bezi ile daha uzun süre temizlik imkanı elde ediliyor. Buharlı temizlik makinası için geliştirilen Black&Decker FSMP20 Mikro Fiber Paspas Bezi ürünü sayesinde periyodik olarak yıpranan paspas bezinin değişimine imkan veriyor. Mikro fiber ve naylon malzemelerinden üretimi gerçekleştirilen paspas beziyle rahat temizlik gerçekleştirilebiliyor. Özellikle de buharlı temizlik makinasının kullanımı sırasında her zemine uygun olduğundan ekstra efor harcanmasına gerek kalmıyor. Her zemin üzerinde rahatlıkla kayması sayesinde yorulmadan temizliği gerçekleştirebilmek mümkün oluyor. Makina yanında verilen 2 adet yedek mikro fiber paspas bezlerinin kullanım sürelerinin dolması ve yıpranması durumunda kullanım için uygundur.

Black&Decker FSMP20 Mikro Fiber Paspas Bezi Özellikleri

Black&Decker FSMP20 mikro fiber paspas bezi Black&Decker buharlı temizlik makinası modelleri ile uyumludur. Ürünün kullanılabileceği Black&Decker buharlı temizlik makinası modelleri ise;

  • FSM1600,
  • FSM1620,
  • FSM1630,
  • FSM1621,

şeklindedir. Tüm bu Black&Decker buharlı temizlik makinası modellerinde eskiyen ve yıpranan mikro fiber paspas bezlerinin değişimi için ideal bir ürün. Her mikro fiber paspas bezi 100 kez kullanım için yüksek dayanıklı olarak geliştirildiğinden, tek bir bez ile uzun süreli kullanım sağlanabiliyor. Ayrıca üründe takılı olan mikro fiber paspas bezi el değmeden, sadece tek bir ayak hareketi ile yerinden çıkartılarak, yenisi yerine pratik şekilde takılabiliyor. Böylelikle uğraşmadan ve efor sarf etmeden mikro fiber paspas bezini değiştirerek, buharlı temizlik makinalarının kaliteli temizlik fırsatlarından yararlanılabiliyor.Yedek mikro fiber paspas bezi olarak geliştirilen ürünlerin her paketinde 2 adet bulunduğundan, ürünle cihazları 200 defaya kadar tekrar kullanabilmek mümkün oluyor. Bu özelliği de ürünün kullanımının çok ekonomik olmasına yardımcı oluyor.

Black&Decker FSMP20 Mikro Fiber Paspas Bezi fiyatı