Black&Decker WW100 3.6V/2.5Watt Şarjlı Vakumlu Pencere ve Cam Temizleyici Makina İncelemesi

Pencere ve cam temizliğinde yüksek performans arayanlar için ideal bir ürün. Sadece tek bir cihaz ile cam ve pencere temizliğinde bulunan tüm işlemleri rahatlıkla gerçekleştirebilme imkanı veriyor. Black&Decker WW100 3.6V/2.5Watt Şarjlı Vakumlu Pencere ve Cam Temizleyici Makina ile yüzeye deterjan püskürtme, mikro fiber paspas ile silme ve emici çekçek başlık ile tüm suyun yüzeyden alımı gerçekleştirilebiliyor. Sadece cam ve pencere temizliğinde değil ayrıca cam sehpa, duşakabin ve araba camı gibi yüzeylerde de kullanıma uygundur. Yüksek su emiş gücü sayesinde tüm yüzeylerde su ve leke bırakmadan silme işleminin tamamlanmasına yardımcı oluyor. Oldukça hafif olması sayesinde herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilen vakumlu pencere ve cam temizleyici makinası şarjlı olduğundan portatif bir kullanım rahatlığı da sağlıyor.

Li-ion pil teknolojisi sayesinde 20 dakika kadar tüm iç ve dış mekanlarda kullanılabiliyor. Hızlı ve kolay cam temizliği için elektrik bağlantısının bulunmadığı alanlarda dahi çalışma gerçekleştirebiliyor. Şarj depolama teknolojisinde Li-ion pil avantajı sayesinde kullanılmadığında da şarjını en iyi performansta saklayarak, her an kullanım için hazır durumdadır.

Black&Decker WW100 3.6V/2.5Watt Şarjlı Vakumlu Pencere ve Cam Temizleyici Makina Özellikleri

3.6V/2.5 Watt motor gücü ile yüksek su emiş gücü sağlayan Black&Decker WW100 yüzeydeki suyu 1000 mililitrelik tankına alabiliyor. Sızdırma yapmayan tankı son derece pratik şekilde boşaltılabiliyor. Ayrıca 70% oranında Li-ion pil teknolojisi ile daha tasarruflu bir kullanım sağlayarak, kullanım süresini uzatıyor. Üründe bulunan deterjan püskürtme ünitesi ile cam yüzeye deterjan püskürtme işlemleri de pratik şekilde cihazdan yapılabiliyor. Değiştirilebilir mikro fiber paspası ile de yüzeyde su ve deterjanın rahatlıkla yayılabilmesine yardımcı oluyor. Ayrıca 280 mm genişliğindeki yüksek emiş gücüne sahip çekçek başlığı ile daha geniş alanı çok daha kısa süre içerisinde temizleme imkanı sağlıyor.

Black&Decker WW100 3.6V/2.5Watt Şarjlı Vakumlu Pencere ve Cam Temizleyici Makina fiyatı