Black&Decker KR714CRESK 710Watt 13mm Darbeli Matkap İncelemesi

Black&Decker KR714CRESK 710Watt 13mm Darbeli Matkap, ev veya iş yeri çevresinde en zorlu işlerin kolayca halledilebilmesini sağlayacak güçlü bir 710 Watt kablolu matkaptır. Hassas iş parçalarını hasara karşı korumak için gerekli kontrol ve torku sağlayarak değişken hızlara sahiptir. Bu makinede yerleşik bir kilit açma anahtarı vardır. Böylece tetiği uzun süreli işlerde tutabilirsiniz ve tetik düğmesine basıldığında, kilitleme düğmesi devre dışı bırakılır. Böylece makineye zarar vermez. Bu Black&Decker KR714CRESK 710Watt 13mm Darbeli Matkap, her türlü ahşap, metal ve duvar işleri için idealdir ve performans için çok yönlüdür.

Black & Decker, ürünlerinin kalitesinden emindir ve ürünün profesyonel kullanıcıları için olağanüstü bir garanti sunar. Black & Decker ürününüz, satın alındığı tarihten itibaren 24 ay içinde hatalı malzeme veya uygunluk olmaması nedeniyle kusurlu hale gelirse, Black & Decker, tüm arızalı parçaları, onarım ürünlerini, adil yıpranma ve yıpranmaya tabi tutmayı garanti eder. Ürünün ticaret, profesyonel veya iş amaçlı kullanılmadığı durumlarda. Ve müşteriye en az rahatsızlık vermesi, ürünün yanlış kullanım veya ihmale maruz kalması durumundadır. Veya ürünün yabancı cisimler, maddeler veya kazalar nedeniyle zarar görmesidir.

80 yılı aşkın bir süredir, Black & Decker, zorlu ev aletlerini tasarlamak, üretmek ve inşa etmek için bir ün kazandı ve son kullanıcılara ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli araçlar sunarak saygın bir üne kavuştular.

Black&Decker KR714CRESK 710Watt 13mm Darbeli Matkap Özellikleri

Black&Decker KR714CRESK 710Watt 13mm Darbeli Matkap, ahşap, metal ve duvarcılıkta çeşitli uygulamalar için tasarlanmış güçlü bir 710W kablolu matkap ve performans için çok yönlüdür. Bir dizi uygulamada nihai kontrol için değişken hıza sahiptir. Kilit açma anahtarı sayesinde uzun süreli işlerde tetiği tutabilirsiniz. Maksimum aksesuar tutuşu sunan mil kilidi sayesinde, bitlerin değiştirilmesi hızlı ve kolaydır. Derinlik durağı sayesinde, aynı derinlikte çok sayıda delik açabilirsiniz ve ek kontrol sağlayan ikincil tutamak sağlanabilir.

Black&Decker KR714CRESK 710Watt 13mm Darbeli Matkap, duvar veya beton işlerinde herhangi bir delme işlemi için kullanılabilir ve dakikada 47 600 vuruş ile her boyuttaki işin üstesinden gelebilir. Kullanım sırasında kullanıcının rahatlığını sağlamak için yumuşak bir tutuşa sahiptir.

Black&Decker KR714CRESK 710Watt 13mm Darbeli Matkap Fiyatı