Black&Decker PV1020L 10.8V/20Watt Li-ion Döner Kafa Siklonik Sistem Şarjlı Süpürge İncelemesi

Black&Decker PV1020L 10.8V/20Watt Li-ion Döner Kafa Siklonik Sistem Şarjlı Süpürge evinizin etrafında hızlı bir temizlik için tasarlanmış şık, kablosuz bir el aparatıdır. Akülü ve hafif, manevra yapmak kolaydır ve entegre uzun bir ara parçası daha fazla erişim sunar. Güçlü emiş ve uzun ömür sağlayan lityum teknolojisine sahiptir. Yarı saydam, Torbasız kir haznesi, kiri görmeyi kolaylaştırır ve kolay boşalır. Evde bulunan tüm pisliklerin üstesinden gelirken, elektrikli süpürgenin geniş ağzı ve akıllı bir Güçlendirme Modu, daha büyük veya inatçı kalıntıları bile almanızı sağlar.

Black&Decker PV1020L 10.8V/20Watt Li-ion Döner Kafa Siklonik Sistem Şarjlı Süpürge Özellikleri

Ürün Ağırlığı1.49 Kg
Paket boyutları43,5 x 17,2 x 13,2 cm
Kapasite0,5 litre
Güç / watt20 watt
Voltaj10.8 volt
Otomatik kapanmaYok
Gürültü seviyesi80 dB
Süre15 dakika
Özel özelliklerkablosuz

Black&Decker PV1020L 10.8V/20Watt Li-ion Döner Kafa Siklonik Sistem Şarjlı Süpürge siklonik aksiyon tasarımı, toz ve döküntüleri filtreden uzaklaştırarak güçlü emme ve toplanma performansının tehlikeye girmediğinden ve filtrenin tıkanma olasılığının azalmasından dolayı uzun ömürlü, güçlü bir performans sunar. Ek olarak, üçlü eylem filtreleme, uzun süreli mükemmel performans sağlar.

Lityum-İyon batarya ile çalışan toz toplayıcı, zorlukla temizlenen alanlara sorunsuzca erişmenizi sağlar. Uzatılabilir ince nozul, garip veya daha dar alanlara zahmetsiz bir şekilde daha fazla erişim sağlarken, dışarı açılan fırça, lamba gölgeleri veya fan kasaları gibi hassas malzemeler için idealdir. Geniş ağız tasarımı, toz toplayıcının daha büyük çöplerle iyi bir şekilde başa çıktığı anlamına gelir.

Bakımı kolay olan kir haznesi ve filtreler, kapsamlı, hijyenik bir temizlik için çıkarılabilir ve durulanabilir. Toz toplayıcı, kire temas etmeyecek şekilde tasarlanmıştır.

  • Hızlı temizlik için hafif kablosuz teknoloji
  • Emiş için torbasız siklonik hareket, Emiş gücü: 25 Hava Watt
  • Daha yüksek erişilebilirlik için ince meme tasarımı
  • Entegre uzun aralık takımı ve çevirme fırçası
  • Çıkarılabilir, yıkanabilir kir kase ve filtreler
  • Güç / Watt: 20 watt
  • Dustbowl kapasitesi 500 ml

Black&Decker PV1020L 10.8V/20Watt Li-ion Döner Kafa Siklonik Sistem Şarjlı Süpürge Fiyatı