Husqvarna 365 Motorlu Testere 4.6Hp 36 Diş İnceleme

Husqvarna 365 motorlu testere profesyonel kişiler için üretilmiş bir testeredir. Zor şartlar altında çalışmasını sürdüren profesyonel olan kullanıcıların işini kolaylaştırmak adına satışa sunulmakta. Motorun kabul edilebilir şekilde çok yönlü olması, geniş çapta kullanılabilir kılınması, hafif olan ağırlığı ve gücün kuvvetli bir şekilde motor ile birleştirilmesi kullanım kolaylığı sağlıyor.

Husqvarna 365 Motorlu Testere 4.6Hp 36 Diş Özellikleri Nelerdir?

Husqvarna 365 motorlu testere özellikleri, silindir hacmi 65.1 cm, silindir çapı 48 mm, çalışma hareketi ise 36 mm’dir. Güç çıkışı 3.4 kW’dir. Maksimum güç hızı ise 9000 d/d, ateşleme sistemi olarak SEM AM50 kullanılmaktadır. Rölanti hızı 2700 d/d, Buji Champion RCJ7Y, NGK BPMR7A’dır.

Yağ bakımından özellikleri ise yağ deposunun hacmi 0,4 litredir. Yağ pompa tipi ayarlanabilir akış ve kapasitesi 4-20 ml’dir.

Husqvarna 365 motorlu testere kesim takımı ise zincir dişlisi 3/8, tavsiye edilen uzunluk 38 ila 70 cm arasıdır. Maksimum gücü zincir hızıysa 20.7 m/sn’dir.

Titreşim ve seslerinde eşdeğer titreşim seviyesinde ön ve arka tutma kolu 3,6 / 3,5, kullanıcının kulağına gelen gürültü basınç seviyesi 102.5 dB’dir.

Ağırlığı 6 kg’dır. Hava enjeksiyonu santrifüj havayı temizlemek adına kullanılan aşınmaları azaltmaktadır. Filtre temizleme aralığını artırmış olmaları kullanım ömrünü de uzatmaktadır.

Akıllı olarak yerleştirilen motor karteri ise yüksek d/d’larda zorlu kullanımlarında sık servis gereksinime gerek duymadan dayanmaktadır. Zorlu uygulamalarda ise maksimum dayanıklı olması için üç parçalı krank kullanılır. Etkili titreşim sistemiyle beraber kullanıcının kolunu ve elini yormamaktadır.

Ayarlanabilir yap pompası ile beraber ihtiyacınıza göre yağlamanın yapılması işinizi kolaylaştıracaktır. Uygun fiyatta temin etmek için aşağıdaki linke tıklamanız yeterlidir.

Husqvarna 365 Motorlu Testere 4.6Hp 36 Diş Fiyatı